Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menjek vele állatorvoshoz?

Menjek vele állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

A mudimnak az egyik szeme begyulladt. Menjek állatorvoshoz vele, vagy van valami otthoni gyógymód? Vagy ma, vagy holnap tudom intézni, mert én már nem itthon lakok, a kutyámnak az anyukám gondozza (nagyon jól :), de azért ő dokihoz ne cipelné el.

Mit gondoltok? Tiszta vizes gézzel törlöm neki, mással még nem merem természetesen. zöld váladék van a sarkán, de nem sok.


2013. febr. 26. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el allatorvoshoz amint birod.Addig meg kamillas teat fozni es azzal torolgetni,borogatni a szemet.
2013. febr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van szemcsepp, de vényköteles, szóval muszáj elmenni az állatorvoshoz.
2013. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem cipelné el ? Én a környékemen 3állatorvost tudok ahova gyalog is el tudok menni. De buszozni amúgy is lehet pl.. Meg a kutyának van egy olyan jó tulajdonsága hogy szeret sétálni, nem kell cipelni :D
2013. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ő nem sétáltat kutyát, nem az a fajta, és különben sem próbált még ilyet soha. és a rengeteg kóbor eb miatt még nyugodtan sem lennék, ha ő vinné el. Biztos neked is van olyan ismerősöd, aki nem ért annyira a kutyákhoz, és nem sétáltatná őket. Na, anyukám pont ilyen :). De ezzel nincs semmi baj, van őneki épp elég dolga az életben, nemhogy még az én kutyámmal is sétálgasson. (dolgozik, utána meg a béna anyukáját gondozza. ez nem elég??)


Ha nem javul, elmegyek vele mindenképpen.

Köszönöm a válaszokat. A kamillát nem próbálom meg, mert 1. nincs itthon, 2. sok kutya allergiás rá.

2013. febr. 26. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Körömvirág tea a legjobb ebben az esetben. A langyos teafőzettel napont 3x áttörölni a kutya szemét, óvatosan és egy-egy cseppet bele a szemébe is. Az a lényeg, hogy reggel ébredés után és este alvás előtt történjen. 3-4 nap alatt szépen rendbejön.

Ha ez nem lenne neki elég akkor viszont orvos!


Jobbulást a kutyádnak!

2013. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szacsiga ***** válasza:
Nézzétek meg, hogy nem e piszkálja a szőre a szemét. A kamilla főzetet ajánlom én is, de nem szabad forrón a szemére rakni. Fontos, hogy mindig belülről kifele töröljük a szemét. A már egyszer szemhez ért gézt nem mártogatjuk, nyomkodjuk bele a kamillás főzetbe. Ha 1-2 napon belül nincs javulás irány az orvos, nehogy a szeme világát veszélyeztesse a késlekedés.
2013. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!