Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxert vagy bullmasztiff...

Boxert vagy bullmasztiff lenne e a jobb választás? Műszaki boltba lenne bent velem. Reggel és napközben 30-40 perces séta este felé tudnám hosszabb sétára el vinni. A boxernak ez kevés lenne ha jól gondolom.

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mozgásigényben ég és föld a két kutya.A boxernak rengeteg futás,játék szügséges,de ami ennél is fontosabb az a gazda szinte folyamatos jelenléte mivel eléggé család centrikus.

A bullmasztiffot nem ismerem eléggé.

2013. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy veled lenne a boltban, viszont attól még le kell kötni a kutyát. Szóval kell neki a mozgás és a játék. Mindegy milyen fajtáról beszélünk, mert egy basset hound is játszik azért nap közben.


Ezt mennyire tudod megoldani? Konkrétan arra gondolok, hogy csak nem rohangálhat bent a kutya a boltba de valahogy le kell foglalnia magát, míg a gazdi dolgozik.

2013. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy raktár szerűség amit én irodának használok ott lenne bent.Bent tudok velük foglalkozni csak a le mozgatással van itt a gond. A boxer nap közben is igényli a sok mozgást nem tudom menyire tudna ő meg maradni egy boltba.Napközben nem tudom bezárni a boltot 2-3 órára.
2013. febr. 26. 13:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bullmacim van (bár szerintem tudod, már válaszoltam pár kérdésedre, ha minden igaz). Egyszer volt nálunk vendégségben egy kölyök boxer (mi vigyáztunk rá). Imádom mind a két fajtát, de nekem a boxer sok volt, egy idő után a hajam téptem tőle, h még mindig mozog, még mindig nyüzsög, nem bír a fenekén fél percre megülni. Aztán amikor hajnali 2-kor is játékra hívta a bullmacimat, na annak már kifejezetten nem örültem (panelban) és alig vártam, h jöjjenek érte a gazdái.


Az én kutyám is minden lében kanál, mindenhol ott akar lenni, szeret nyüzsögni, de nem állandó jelleggel.


Mozgásigényüket tekintve a bullmacié lényegesen kevesebb.


Kölyök kutyust szeretnél?

2013. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Örökbe szeretnék fogadni egyet.csak bullmasztiff fajtamentőt

nem találok.

2013. febr. 26. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A boxereknek kukac van a fenekükben! :D Lehet tényleg jobb lenne a bullmasztiff. :)
2013. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos megszűntek :(

Igazából, ha felnőtt kutyusban gondolkodsz, már a boxerek sem olyan vészesek, ha este le tudod őket mozgatni. Nekik van egyébként fajtamentésük is (Noé).

De tegnap láttam épp egy gazdikereső bullmacit, mindjárt megkeresem neked.

2013. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Noéban nem tudom bent van-e még ez a szépség.

Itt is nézelődhetsz:

[link]

2013. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a bullmaci kifejezés olyan aranyos!!! :DDD
2013. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!