Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 101 kutyatrükk c. könyvben...

A 101 kutyatrükk c. könyvben milyen trükkök/ parancsok vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném megtudni h a 101 kutyatrükk c. könyvben milyen trükkök vannak? Akinek már megvan leírna egy párat? Előre is köszönöm

2013. febr. 26. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
pl: Léc átugrása, apportírozás, hátrálás, kötélhúzás, pacsi, piruett, ugatás, ugrás térd fölött, számolás, amerikai foci, bújócska, zongorázás, telefon felvevése, villany felkapcsolása, tárgyak megkülönböztetése, sör hozása, személy nyomon követése, ugrókötelezés és még rengeteg hasonló. Nekem nagyon bejött, szerintem nagyon hasznos kis könyv.
2013. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Töltsd le, és meglátod. :)

[link]

2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek a könyvről? Mennyire írja le részletesen a trükköket?( német juhásznak szeretném tanítani)
2013. febr. 26. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, részletesen van leírva, illusztrációkkal.
2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is jó, elég sok hasznos is van benne, persze vannak olyanok, amik számomra fölöslegesek.

Én most a 10perces kutyaiskolát tervezem megvenni, abban többnyire agility gyakorlatok vannak, csak még nincs pénzem, addig várok, hátha valaki felteszi netre:)

2013. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és a 101 kutyatrükk kb. mennyibe kerül?
2013. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tessék itt van, még le se kell tölteni:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak pozitívat tudok mondani a könyvről. Nagyon jól, világosan leírja a lépéseket, és az esetleges hibákról is szót ejt. Pl.: mindig van ott oldalt olyan rész ahol gyakori kérdésekre válaszol,hogy miért csinál a kutya rosszul egy trükköt, stb. Nekem tetszik, és tanítottam belőle rendesen a kutyát.
2013. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az ára: 3999,-

De kedvezménnyel párszáz forintot megúszol!

2013. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon jó! Én most vettem meg és valóban olyan részletességgel írja le, hogy öröm tanítani és a kutya szeme is folyton csillog! A trükkök mindegyike kivitelezhető, szóval nem csak 101-ból 10! Érdemes megvenni mert csodaszép könyv!
2014. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!