Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, Ma elütötte egy kocsi a...

SOS, Ma elütötte egy kocsi a kutyámat, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A állatorvos barátunk most jelenleg nem veszi fel a telefont, az állatkorházba nem akarjuk vinni.. Nincs 20.000 forintunk... Egyébként, teljesen rednebn van, kicsit sokkos állapotban van, de semmi arra utaló jel, hogy bármi nagy probléma lenne vele... Most jelenleg vekszik, és elég szótlan ( pedig elég izgága sétáltatás után is ) Mire kell addig is oda figyelni hogy ne legyen semmi baja... Szeme nem véres... Megnyomkodtuk, sehol se nyüszít... csak a tüdeje táján kicsit felfigyel, és jelzi hogy fáj....


Segítsetek! Mire figyeljünk oda? Egy aggódó család...


Egy palotapincsi, 9 hónapos...



2013. febr. 27. 20:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Little Red !!

Hogy tanítottad meg erre a kutyádat? Milyen praktikát alkalmaztál? Esetleg könyv? Kutya suli?

2013. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Annyi a "nagy titok" h minden út szélén leültettem kezdettől fogva. Semmi extra. Se könyvet nem olvastam, se suliban nem voltam.

Most kezdünk sulizni, de teljesen más okból.

2013. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Akkor elösször ülni tanuljon meg az enyém :DD
2013. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Na jól van vagy megdöglött?
2013. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!