Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tehette velem ezt az a...

Miért tehette velem ezt az a kutya?

Figyelt kérdés
Barátnőméknél voltunk,a szomszédban meg egy keverék kutya..nagyméretű...egyszer adtam neki tápot(mert a gazdái elutaztak,ezért bnőmék gondozták) és rám morgott,és megharapott.Pedig máskor nem csinált ilyet..nagyon féltem tőle..2x is előfordult..soha nem tett ilyet még..mitől lehetett?
2009. szept. 10. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Én nem etetném a baránőm ismerősének a valkijének a kutyáját. Persze ha már jól ismered (pl az én barátnőm 1 év alatt kedvelt meg teljesen, majdnem minden nap jártam hozzá). És nem is barátnkoznék vele. Ha félsz, megérzi. Amúgy nagyon nehéz ezt megmondani, látni kellett volna, vagy pontosan leírni a szituációt.
2009. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*én barátnőm kutyája
2009. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor leírom pontosabban:

Akiről szó van,a legjobb barátnőm..és a kutya egyik gazdája egy kislány,akit szintén ismerek..és egyáltalán nem féltem a kutyától,mert sose tett még ilyet,és nagyon szeretem azt a kutyát...barátnőm mindig azt hajtogatja,hogy szerelmes belém az a kutya,mert mikor náluk vagyok(csakis akkor) akkor mindig kint van a khm..a kutyának a nemi szerve xD...

ezt sem értem..de inkább a harapásos ügy érdekel,mert sose volt még ilyen..csak odatartottam neki 1 tápot,és megharapott,meg rám mordult..azt hittem,szívbajt kapok..hirtelen jött..régebben is állandóan simogattam,játszottunk vele,stb..mikor mi etettük,én is átmentem,és megvakargattam a hasát,akkor se volt ilyen...

még 1 kérdés érdekel: a bnőm anyja azt mondta,hogy ne menjek át,mert rámugrik,és..(ez is egy elpirulni való rész xD) ..megüti a cicimet XD..köszi,ha tudsz rájuk válaszolni ^^

2009. szept. 10. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rádugrik meg párzó mozdulatokat végez, az a dominancia jele. Ha kézből adtad akkor lehet hogy félt, hogy elveszed. Ha a hasát simogatod evés közben akkor még nem érezheti annyira fenyegetőnek. Szerintem nem tudja ki a főnök, főleg ha kislány a gazdája és nagyobb kutyus.
2009. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az ujjam között volt egy táp...máskor rögtön: szimat,és hamm...akkor pedig csak nézett,majd harapott..én gyorsan elrántottam a kezem..még morgott meg ugatott..bnőm gyorsan behúzott a lakókocsiba...este kinyitottuk az ajtót,és nem mertük becsukni,mert ott volt Lord(így hívják a kutyát)...augusztusban volt,de most jutott csak eszembe x)
2009. szept. 10. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt rajtad valami idegen szag? Idegen kutya,erős spray vagy bármi? Engem idegen kutyus szaga miatt kapott meg a kutyám,de igaza volt...én hibáztam...
2009. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem..macskák voltak a szomszédban,de az egyik kóborolt,a másik meg beteg,ezért azt nem fogdostuk..előtte ettünk savanyú cukorral bevont gumicukor spagettit xD..lehet hogy a savanyús miatt?

de a 2. alkalommal lemostam..akkor viszont simogattam..oda is dölt hozzám,majd megint rámugatott

2009. szept. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!