Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha a kan kutya...

Normális ha a kan kutya megveri a tüzelő szukát? Miért tehette?

Figyelt kérdés
Tegnap történt hogy nagyimnál voltam,és van egy kuvasza. A szomszédjába pedig egy bernáthegyi lány aki tüzel. A bernáthegyi kinn volt az úton,és nem tudom hogy de a kuvasz kiszökött (kinyitotta a kaput)és nem hogy megkefélte volna nekiment és összeverekedtek. Nagyon félelmetes volt,még jó hogy nem járt arra senki. Vizes slaggal tudtuk őket szétválasztani.
2009. aug. 17. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális, a kuvaszotok agresszív, nem szabadna hagyni hogy egyszer is kimenjen az útra, foglalkozni kéne vele.
2009. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem állt meg neki a szuka, így gondolta, hogy akkor erőszakkal. Vagy csak simán agresszív. Semmiképp nem jó viselkedés, tegyetek ellene.
2009. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a mi kuvaszunk hanem nagymamámé aki már öreg. Én nem ott lakom,és ő mindig ilyen kutyát akart! Amúgy embereket nem bánt a postás és a szomszédok is simán bejárnak,persze őket ismeri. Ja és van mellette egy keverék kutyus,és macskák is vannak. Ezért nem értem!
2009. aug. 17. 11:57
 4/20 A kérdező kommentje:
Volt már pároztatva más kutyával,az is kuvasz volt azt nem bántotta minden simán ment!
2009. aug. 17. 12:00
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez igazán szuper, egy ideggyenge kutyát pároztattatok, aki ráadásul tuti nem törzsköyves, szűrt stb.
2009. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ideggyenge vagy te! A kutya a 83éves nagyimé és a 87éves nagypapié,ők azért tartják mert nekik tetszik a kutya kinézete! Próbáltuk őket lebeszélni,de nekik ez kellett! Nem tenyésztők semmi ilyen a kutya olyan nekik mint egy gyerek! Már mondtam nem ott lakom,ketten vannak. Ez a pároztatás több éve történt! Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni,inkább tartsd meg a véleményed nem vagyok rá kíváncsi! Értelmes,és hasznos válaszokat várok!!!
2009. aug. 17. 13:45
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Értelmes és hasznos választ, egy ilyen személynek, aki olyan hülye, h nyíltan vállalja a butaságból és tehetetlenkedéséből adódó következményeket? El sem titkolja, mert önmagáról sem tudja mennyire hülye. Muhahaha.


Mellesleg: kutyasuli--->panziós oktatás

Igenis legyen ivartalanítva, legyen türelmed elmagyarázni a nagyinak és a nagypapinak, h a kutyának NINCS szüksége szexre, és hogy az ivartalanítás évekkel meghosszabbítja a kutya életét és a mende mondák, amiket ők az ivartalanításról hallottak nem igazak.

Ja és mutass meg nekik pár képet az illatos útról és nyugodtan mondd meg nekik, h pár kutya az ő érzelmeskedésük és felelőtlenségük miatt IS került oda.


Próbáltam érthetően fogalmazni, de sajnos az ilyen emberek agyáig nem jutnak el az észérvek... Ezért nem is kapsz "értelmes" válaszokat.

Talán azt vártad, h minden nálad sokkal hozzább értő kutyás majd rémüldözik veled egy sort? Nem tudom...

2009. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ha itt olyan nagyon okos emberek vannak,miért nem tudják felfogni,hogy nem lakunk ott!!! Látogatóba mentünk,és már minden gyereknek és unokának van családja. Hogy ők mit csinálnak rosszul a kutyával nem tudhatom! Te megbántanád az idős nagyszüleidet? Nem tudom te ennyi idősen hogy hordanád a kutyát suliba,főleg egy kis faluból. Amúgy egyik kutyának sem lett baja. Nem tudom hány idős ember kutyaszakértő a legtöbb,kinézet alapján választ!
2009. aug. 17. 14:30
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ők Borsodba én a férjemmel Fejér megyébe lakunk,kb négyszer megyünk egy évben. Hogy ez pont akkor történt mikor én ott voltam és láttam,az ne az én hibám legyen már!
2009. aug. 17. 14:51
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Te hibád, persze, de most mégis mit szeretnél? Mondjuk meg, hogy mit rontottak el a nagyszülők? Egyszerű: mindent. Az már önmagában is nagy hiba, ha a kutya gyerekpótló és a gyerekükként kezelik. Most okosabb lettél? Te igen. Tudsz rajtuk segíteni? Nem hinném. Esetleg abban, hogy gyerekek, unokák összedobjátok a pénzt, ivartalaníttatjátok a kutyust és megcsináltatjátok a kerítést, hogy véletlenül se tudjon kiszökni. Gondolom egyikőtök sem fog odaköltözni azért, hogy a kutyát a szárnyai alá vegye és megnevelje, az öregektől meg nem lehet ezt elvárni. Szóval? Hogyan tudunk rajtatok segíteni?
2009. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!