Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen olyan "munkák" ill....

Milyen olyan "munkák" ill. sportok vannak amit keverék kutyával is lehet csinálni (nem pénzkeresésből)?

Figyelt kérdés
Elsősorban egy olyan kutyás hobbit keresek amivel a későbbiekben akár komolyabban is tudnék foglalkozni, esetleg amivel lehetne másokon "segíteni", mint mondjuk terápiás kutyákkal foglalkozni vagy nem tudom.

2013. febr. 28. 11:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, sok mindenben egyetértek veled, a komolyabbat úgy értem, hogy esetleg ha megütünk egy szintet akkor rangosabb versenyeken is részt vennénk de így az IPO pl kiesik. Szerintem a keverékek semmivel sem kevesebbek, mint a fajtatiszta kutyák és viszont.

Mind a kettőben lehet találni igazán jó és igazán rossz kutyát is, nem kell lenézni sem az egyiket sem a másikat.

Amúgy az egyik mai kérdés felkeltette az érdeklődésem, azt hiszem utánanézek a mentőkutyázásnak.

2013. febr. 28. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!