Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentőkutya képzés?

Mentőkutya képzés?

Figyelt kérdés

Az imént találkoztam egy plakáttal miszerint mentőkutya képzés indul. Igazából eléggé megmozgatta a fantáziám, de nem tudom érdemes lenne e úgy belevágni, hogy ha egyáltalán eljutunk odáig akkor pl éles bevetésen egyáltalán nem vagy csak 1-2kivételes alkalommal vennénk részt(lelkileg szerintem számomra túl megterhelő lenne), viszont hobbinak nem tudom hogy mennyire lenne jó.

Az, hogy szimulált -esetleg verseny- helyzetekben helyt áll e a kutyám illetve mi, mint páros az bőven elég lenne.

Na meg jó érzés lenne ha elmondhatnám a kutyámról, hogy ő képzett mentőkutya :)

Szerintetek?

Ja és a plakát:

[link]



2013. febr. 28. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Azért "ölik bele a pénzt", mert ő is csapattag lesz, és ugyanugy bujik a tréningeken, csoportba beáll zavarókutyával, stb stb stb. nagyon sok olyan vizsgázott mentőkutya van, aki még sosem volt bevetésen. Többek között az enyém sem. Egyébként ez általában ugy működik, hogy aki szeretne járni, vesz egy bérletet, aminek az összegével magát az egyesületet támogatja.
2017. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!