Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megrendelhetem attól független?

Megrendelhetem attól független?

Figyelt kérdés
A staffordom-nak szeretnék rendelni a zoofast.hu-ról brit prenium adult tápot M-est de mivel csak L-es van így nem tudom hogy baj lenne ha azt adnám neki. A kutya típusoknál az L-nél szerepel a stafford de az enyém mivel nem nagy testű így az M-est szerettem volna.
2013. febr. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendeld meg! :)
2013. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megrendelheted, de nem fogod megkapni...:(

én még január végén rendeltem Brit tápot tőlük, azóta sem jött meg...számtalan telefon és e-mail váltás volt közöttünk (mindig én kerestem őket, mert ők nem szólnának, hogy "te b@rom, ne várd, mert nincs), azt mondják, nem érkezett meg a szállítmány.

ezért máshonnan rendeltem, ugyanannyiért, és 2 nap múlva itt volt. pedig általában én is a zoofastról rendeltem eddig, de mivel ez nem az első eset volt, hogy így jártam velük, azt hiszem ezentúl hanyagolom őket.

2013. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az fain :S
2013. márc. 1. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Az amstaff nagytestűnek számít, tehát amúgy is azt kell neki adni. (25kg felett számít nagytestűnek egy fajta)

Ha staffbullod van, akkor bocsi nem szóltam:)

2013. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amstaffom van de kistestű, láttam már kiállításon is ilyen kisebb fajtát :)
2013. márc. 1. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy emailbe azt írták vissza, hogy márciusban lesz kapható náluk megint, meg a bosch-t ajánlották.
2013. márc. 1. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod én a beaglejeimnek adok xl-es tápot.
2013. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!