Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről hogy...

Mit gondoltok erről hogy lassan már én vagyok a gonosz állatkínzó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csütörtök reggel iskolába menet megláttam egy kiskutyát, azt követően hogy adtam neki kaját láttam hogy megvan sérülve a kis hátsó lábai, aznap végig telefonáltam szinte az összes környező állatmenhelyeket, de sehol sem tudtak segíteni! Csak este mentem haza mert mentem dolgozni is, és a kutyához elmentem, láttam még mindig ott van, tudtam hogy szüleim nem fogják megengedni, de minden bátorságomat összeszedve megkérdeztem anyát, látta hogy sírtam is ezért megengedte, apukám nem igazán tetszikelte de bele ment hogy ezen a héten maradjon.Viszont mennie kell.

Én nagy kutatva, képet szerkesztve, facebookon, mindenhol próbáltam segítségre lelni. Sikerült is, egy nő hívott hogy ezen a héten maradjon, hétfőre össze hoz valami segítséget, de ha nem akkor menjen gyepmesterhez, igen ez a legrosszabb de mondta ott is jobb helye van mint utcán.

Ezt is odaírtam a képhez, és akkor jött a néhány engem szidalmazó ember hogy, milyen szemét vagyok, fenyegetőzők és lenne szívem hogy oda vigyem. Szerintem ha én nem hozom haza mai napig ott lenne, éhesen és megfagyva, sajnos orvosi ellátást képtelen voltam biztosítani, mert gyakorlaton vagyok, havi 8000 ftért, és a fizu is csak 10.én lett volna, írtam az egyik nőnek hogy ne facebookon ossza az észt hanem akkor legyen talpraesett és segítsen.

Ma jön érte, már félek hogy fog nekem állni.

Örülök hogy egy 13évvel idősebb nő, tudja orvoshoz vinni, imádom a kutyákat, nekem is van 4, 2hete fogadtam örökbe egyet, és őt is csak 10e után tudom vinni, veszettség elleni oltásért mert amit kapott az nyirokcsomó gyulladás volt, és eszembe sem jutna hogy bántsak egy kutyát is.


2013. márc. 2. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtetted, ami tőled telt, ez is sokkal több, mint amit az emberek 95%-a megtett volna.
2013. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Vannak emberek akik betegek. Személyiségzavarral küzdenek. Annak az "önértékelési zavar" fajtájával.

Csak ugy érzik jól magukat, ha jobbnak érezhetik magukat másoknál. És ennek az egyik megnyilvánulása ha keresnek embereket akikbe bele lehet kötni becsmérelni lehet őket stb. Ez amit tettél pedig egy kiválló célpontja ezeknek az embereknek. Te is ennek az áldozata lettél.


Igazi baj akkor van, ha egy ilyen emberrel kerülsz kapcsolatba, netán rokonod küzd ezzel a betegséggel. Orvoshoz nem nagyon fog elmenni hiszen ezzel be kéne ismernie hogy nem mindenkinél jobb és tökéletes hanem problémákkal küzd. De a begetsége lényege hogy miminum tökéletesnek kell hinnie magát de inkább a tőkéletesnél jobbnak. Ellenben a facebookos zaklatókkat max tiltod h többé nem irhassanak, társtól már nem olyan könnyű megszabadulni mert érzelmileg kötődsz hozzá. Én javaslom hogy probálj előnyt kovácsolni ebből a helyzetből, járj utána ennek a személyiségzavarnak. Egyrészt jobban megérted utána ezeket a szerencsétleneket, másrész ha ilyen valakivel kezd alakulni egy kapcsolatod időben felismered s nem kell belemenned egy rossz kapcsolatba, aminek x hónap szenvedés után ugyis vége. Azért pedig hogy segitesz az elesett állatokon dicséret jár. Én is nagyon sajnálom ezeket az elesett embereket nyitni kéne nekik is egy menhelyet ahova bevihetjük őket.:)))))

2013. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:
100%

Ez abszolút jellemző, ne vedd magadra. Az emberek 99%-s ossza az észt, meg sajnálja szegény kutyulit, meg szinte már bőg, de haza, na, azt nem vinné és még ő akarja megmondani a frankót annak, aki a kutyát megmentette.


Én is láttam most öt iszonyatos helyről menteni való kutyát, mert nem tudják az állatmentők hová rakni őket, van már vagy 50 kommentjük meg 300 megosztásuk, de jelzem, hogy a kutyák még mindig a gazdájuknál vannak. Egy, azaz egy darab befogadó nem került ki ezek közül az emberek közül. Én mondjuk bevállaltam volna kettőt három hétre, de az ivartalanítással sz.rakodnak. Szóval ne vedd a szívedre. Mindenki nagy állatvédő ezen az oldalon is, de ha arról van szó, hogy tenni is kéne valamit, akkor meg csak jajgatnak, hogy jaj lakásban lakok, jaj van már kutyám! Én egyébként láttam a kutyádat, de mivel elég esélytelen hogy három hét alatt lenne gazdája, így nem éri meg átutaztatni hozzám az ország másik végébe. Remélem, hogy a jelentkező megy majd érte!

2013. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eljött érte, és hálistennek orvoshoz is elviszi, talán már ott is vannak. Mit ne mondjak, 2 nap alatt úgy a szívemhez nőtt persze ez túlzás hogy el is sírtam magam. :/
2013. márc. 2. 10:08
 5/5 anonim válasza:
46%
Szép történet. Én most befogadtam egy ilyen kötekedőt. Most kijött a sintér és elvitte de én is sirok mert hát nőt a szivemhez hiányzik a kötekedése, becsmérlése.
2013. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!