Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs volt a kutyám bőrén,...

Kullancs volt a kutyám bőrén, még kézzel levettem. Mászott a kullancs (meg néztem nagyító alatt hogy beleszakadt-e a felye, nem) akkor még az nem ment bele rendesen?

Figyelt kérdés
kullancs

2013. márc. 3. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mászott, akkor még bele sem ment!
2013. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem kezdett még befúródni, nem is szakadhatott be a feje. Most kezdődik az igazi szezon kullancséknál, tessék ellenük védekezni.
2013. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyugtatáskénk kérdeztem megijedtem. Tudtok ajánlani jó kullancs és bolha riasztót. Vannak azok amit a nyakhoz kell csepegtetni ,abból melyik márka ami jól bevállt?
2013. márc. 3. 17:48
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
felye???????????????????? hány éves vagy b*sszameg?
2013. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17:58 -as táncs csak nem ideges vagy? Kérdezni nem azért szoktunk hogy valaki ide nem illő módon viselkedjen ,hanem azért mert amit nem tudunk abba más tanácsot ajon. Értem?
2013. márc. 3. 18:08
 6/11 anonim ***** válasza:
nyakörvben ma a Foresto-t mondják. Van még a Scalibor és még sok más. Nagyon nem mindegy, milyen fertőzött helyen laksz, milyen módon vonzza a kutyád a kullancsokat.
2013. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Panelben lakunk de ahova kiszoktunk járni az egy focipálya és park. Köszönöm a segítséget:
2013. márc. 3. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Benti kutyánál még lehet pl az Adventix csepp. Az még szúnyog ellen is jó. Sajnos egyre jobban terjed a bőrférgességet okozó szúnyog is.Ezt viszont 4 hetente kell venni.
2013. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Persze kérdező, azért, de helyesen írni attól még tudhatnál!
2013. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nehogymár te oktass ki engem, hát könyörgöm, idegességemben sem írnék olyat, hogy felye.. viszont ha bevándorló vagy megértem, de a magyar nyelv alapja, hogy tudjuk hogy kell leírni egy gyakori szót.. :D
2013. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!