Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mjt tegyek? Nem lehet velea...

Mjt tegyek? Nem lehet velea rendesen sétálni.

Figyelt kérdés

A kutyámmal nem lehet rendesen sétálni. Ahogy kilépünk a kapun, egyből el kezdi ráncigálni magát. Annyira huzza a porázt hogy már majdnem megfullad. Ha visszarángatom magamhoz nem használ utàna megint ugy megy mint az őrült. Ha mondom neki hogy lábhoz és huzom magam mellè nem hasznàl. Pontosan azt csinálja hogy teljesen meg van feszűlve a poráz és lassan fut de nagyon gyorsan akar menni csak ugye a poráz nem engedi. Aztán elkezd lihegni krákogni hogy kkkkkhhhhhhkkkrrrrr és egész uton ez a lihegés megy mwg hogy huzza a porázt. Egyedül ugy hajlandó menni ha érzi azt hogy nem feszűl a poráz vagy szabadon. Ha szabadon van minden oké mert előrefut, szolunk neki bevár minket.

De hát a foxik már csak ilyenek.

Mit lehetne tenni?



2013. febr. 24. 08:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Sétálj vele sokat idővel javulni.fog a helyzet:)
2013. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg séta előtt kicsit levezetni az energiáját.Játszatok,futkározzatok,stb.Nekem is ezt kellett csinálnom,mert van egy eléggé hiperaktív boxerem,de idővel segíttett.Persze ettől függetlenül még fegyelmezni kell majd séta közben.
2013. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
kkkkkhhhhhhkkkrrrrr????Pont így? :)))
2013. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Pórázfegyelem :)
2013. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Jolvan na hát ilyen hangot ad ki :DD
2013. febr. 24. 10:20
 6/28 A kérdező kommentje:
Mèg valami ötlet?
2013. febr. 26. 21:36
 7/28 A kérdező kommentje:
Hahóóó még ötlet?
2013. febr. 27. 20:03
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer kell odacsapni neki, többet nem húzza a pórázt. Aztán úgyis elfelejti, hogy nyakon vágtad, de akkor már rendesen fog viselkedni legalább.
2013. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha megfeszül a póráz sarkon fordulsz, nagy lendülettel elindulsz a másik irányba, magad után rántva a kutyát. Ha megelőz és megfeszül a póráz, újra. Addig, amíg el nem kezd figyelni rád. Utána is sok irányváltás, ha nem követ, akkor nagy rántással repítsd magad után. Ha már ügyesen csinálja és teheted, jutalomként elengedheted.
2013. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem a volt fokxim ugyan eszt csinálta és meguntam odacsapta egyet a seggér és utána jobban fegyelmeztem a pórázzal megtanulta utána hogy hogy is kell eszt
2013. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!