Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto kullancs elleni...

Foresto kullancs elleni nyakörv, milyen?

Figyelt kérdés
Csak jókat hallottam róla, ki akarom próbálni. Ha a kutyám 8,5 kiló, már nagyon nem fog nőni, szerintetek elég neki a 38 cm-es nyakörv, ami 8 kilóig van, vagy inkább a 70 cm-est vegyem, a 8 kiló felettit? Pont a határon van a súlya, ezért a dilemmám.
2013. febr. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem a Forestot, nem tudok róla rosszat mondani, eddig jól szuperált. Én a helyedben biztos a nagyobbat választanám, az a biztos, meg véletlenül se szorítsa a nyakát.
2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kg-határ a méret miatt van,vélhetőleg a 8 kg feletti vastagabb nyakú.Ha a 38cm-es méretben megfelel,

elég rá.A méret meg a hatóanyag között nincs összefüggés.

Én egyébként Killtixet használok az nagyon jó.

2013. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a gyártója, mint a Kiltixnek is én úgy tudom, így én csak a Kiltixről tudok véleményt mondani. Nekünk nagyon nem vált be, sőt semmi, amiket eddig használtunk :(
2013. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 hete használjuk, most szedtem ki 8 kullancsot a kutyából.A másikból 2t.:S Igaz Kaukról van szó, de a doki csak pislogott... Azt mondta várjunk még 1,5 hetet...

Hát, remélem jó lesz, és nemcsak pénzkidobás:S:S:S

A hátukon döglöttek voltak, az összes kullancs a hasukon volt most.:S

2013. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hete használjuk, volt benne egy megszívott ami élt is még, tehát megsem döglött tőle.
2013. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!