Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 3 hónapos kutyát, aki...

Egy 3 hónapos kutyát, aki kint alszik már, egyedül lehet hagyni 18 órára kint?

Figyelt kérdés
ma 2 től holnap 8 ig. Nem lehet baja?
2009. szept. 12. 12:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Szia! Én nem merném kint hagyni! Akármit csinálhat, még kárt is okozhat magának, vagy esetleg elkószálhat..stb..Én nem hagynám egyedül személyszerint.
2009. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem kéne egy ekkora kutyát egyedül hagyni... Addig nem tudsz megkérni valakit hogy vigyázzon rá?
2009. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Én se hagynám kint.

főleg azért, mert még kölyök.

nekemis ennyi idős a kutyám.

Ugyan az a véleményem mint az előzőnek :) (elkószálhat meg stb.)

2009. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak kell neki egy meleg hely és az aznapi étele+víz. Viszont veszélyes lehet mert még kicsi, így el tudják lopni, vagy bántani. De ezt akkor is megtudják tenni ha te otthon alszol. És kalamajkát is tud csinálni a kertben, akkor is ha otthon vagy. Nálam az a megoldás erre, hogy amíg nem vagyok otthon, addig kennelben vannak. A kutyáim tökéletesen érzik magukat!
2009. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sajna nem nagyon ismerek itt senkit, nemrég költöztünk ide, és szomszéd nincs :S bent nem akarom hagyni, mert csak a konyhában lehetne, az meg elég kicsi, a kerítés biztonságos. éjszaka meg úgyis alszik, és reggel 8 ra már visszajönnénk. Vagy gáz?
2009. szept. 12. 12:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy van egy kerti faház, 6 nm-es, oda jobblenne ha betenném?
2009. szept. 12. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze, nem lesz tőle semmi baja. Most hiába háborodnak fel mások, hogy milyen rossz neki, néha muszáj elmenni és nem hal bele. Bár lehet hogy ugatni fog. Ha nincs semmi veszélyes abban a házban akkor nyugodtan rakd be.
2009. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinnt hagyhatod nyugodtan(de csak úgy hogy előtte biztosítottad a terepet,hogy ne egyen meg semmi károsat,stb...),de én attól félteném,hogy nehogy ellopják.

Szóval inkább zárd el ha tudod.

2009. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nyugodtan hagyd otthon, nem elsz semmi baja.Adj neki enni és elegendő vizet is, ha nem tud elszökni akkor nincs gond.Előbb utóbb hozzá kell szoknia, h nem lehetsz mindig mellette.És amikro majd hazaérsz olyan örömben lesz része, mint még soha:D
2009. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megoldottam :) a kisháznak van egy 4nm es előtere, kipakoltam onnan mindent, és a kijáratához tettem a kutyaházat, ami pont akkora, h nem tud kijönni, de bele tud menni aludni :) olyan mint egy kennel csak fából :)
2009. szept. 12. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!