Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám lefogyasztani a...

Hogyan tudnám lefogyasztani a kutyám?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
játsszál vele, futtasd meg, vidd el sétálni, és vidd el egy állatorvoshoz, hogy megmondja mit adhatsz neki enni, hogy lefogyjon
2013. márc. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is igencsak meghízott. Először is csak egy személy etesse, mondjuk te. Ne legyen olyan, hogy innen egy falatka meg onnan egy, mert sok kicsi sokra megy. Az enyém házi koszton él, persze van tápja is amiből kap ritkán. Én egy nap 2x szoktam neki enni adni. Amióta fogyókúrán vagyok vele, az adagjait a felére csökkentettem, mint amennyit eddig kapott. Sokat mozgok vele, jó ha van egy hely ahol el tudod engedni, labdát dobálni neki. Vannak diétás tápok is, de nekem ezek betartásával is sikerült a diéta. Na és persze most is ugyanígy eszik kevesebbet és sok mozgás, nem hagyjuk abba a lazsálást :)
2013. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép fokozatosan elkezdheted csökkenteni a kajájának a mennyiségét, nuku nasi, és sok mozgás.
2013. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha volt eddig nasizás, akkor először az szűnjön meg. beszélni kell a családdal, hogy SENKI ne adjon neki kenyérhéjat reggelizés közben, vagy bármi más finomságot. jutalomfalatnak használj zsírszegény falatokat (virsli, teknkősnek való szárított fehér hal, olcsó sajt), a kajája mennyiségét csökkentsd fokozatosan, és ugyan így, fokozatosan változtass az összetételén, adj kevesebb zsírt és szénhidrátot (de a szénhidrátot akár teljesen elhagyhatod), ha pedig már az ízületei bírják kezdd el intenzívebben mozgatni (kövér kutyának nem tesz jót a mozgás, akkor kezdjen edzeni, ha már nem cipel túlsúlyt). ha nem házi kosztot etetsz, akkor értelemszerűen a tápot váltsd le, keress light tápot, vagy olyat, ami kevesebbet tartalmaz a hizlaló alapanyagokból.
2013. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!