Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya házat építettem osb...

Kutya házat építettem osb lapból, belülről hungarocellel szigetelem le! Kutya nem fogja azt szét rágni vagy meg enni?

Figyelt kérdés
német juhásznak lesz !
2013. márc. 5. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is igy csináltuk egy rottinak és egy steffinek.Ők nem rágták meg viszont ahogy nekidőltek és forgolódtak úgy szépen lassan kikaparták.Nem szándékosan ,csak ahogy aludtak és helyezkedtek.Mi tanultunk belőle legközelebb ha csinálunk akkor dupla falu osb-böl csináljuk majd.
2013. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hungarocellre belülről nálunk még egy farostlemez rá van csavarozva. Nem én csináltam, de szerintem nem volt sokkal bonyolultabb, és így nem kopik ki.
2013. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is 2 lap között van hungarocell.

Illetve nálunk elég bonyolult, mert eleve egy dupla ház van, és az egész elég szerkezet.


Gyakorlatilag van egy sima kutyaház, meg vannak lapok, amire hungarocell van csavarozva (nagy alátéttel) és ezeket a lapokat kívülről rá lehet szerelni télen a kutyaólra.

Nyáron nincs rajta.

2013. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*elég nagy szerkezet.

És az ajtóra is lehet tenni télen ilyen fél centi vastag átlátszó fóliát, mint a boltokban van a hűtőpolcok előtt. :)

2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem is rágja szét, el fog rongyolódni. mindenképp tegyetek egy réteget belülre is.
2013. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kiszedte.
2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leburkolnám, vagy eleve kívülről tenném rá és arra raknék még egy réteg osb-t. Nagy valószínűséggel szétrágja és meg is eszi, főleg, ha nincs kellően lefárasztva, plusz nem is praktikus így...
2013. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hungarocell ne legyen ott takaratlanul Tuti hogy kikezdi egy idő után.
2013. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!