Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Jobb-e ha kőzetgyapottal...

Jobb-e ha kőzetgyapottal szigetelem a házat kívülről, mint hungarocellel?

Figyelt kérdés
Gazdaságosabb?Olcsóbb?Megbízhatóbb?Melyiket válasszam?
2011. ápr. 18. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Drágább, de sokkal jobb én csak azzal szigetelném. Dupla annyi,mint a hungarocell, viszont a hungarocell egy nagy szar, nem ér az semmit, nem is tudom melyik elmebeteg találta ki. Németországban a 15 éve felrakott hungarocellt most cserélik a házaknál igazi kőzetgyapotra.
2011. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és a kőzetgyapotot mivel/hogyan lehet burkolni?
2011. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Basszus..menj el egy építő irodába, vagy olyan tüzép telepre, vagy boltba, ahol ezzel foglalkoznak és járj utána!! google
2011. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Basszus...Micsoda frappáns válasz.Kár volt leírnod.
2011. ápr. 19. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
basszus ennyi erővel le is írhattad volna.
2011. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

A kőzetgyapot jobb hőszigetelési és jobb páratechnikai tulajdonságokkal rendelkezik, vagyis tud benne lélegezni a ház. Szigetelés esetén fontos a dűbelezés, mivel igazából az tartja a szigetelést, bár néhány minőségi ragasztó is jó,csak tudd kifizetni. Ha családi házat szigetelsz, akkor "lemezes" hőszigetelést vegyél, ne a "gurigásat". Azonos hőszigetelő képességű kőzetgyapot és polisztirol (hungarocell) között kb 20-40% ár különbség van.

Vakolni, a gyártó által ajánlott vakoló anyaggal érdemes (kell).

Az igazán jó, minőségi munkához mindenféle képen szakember alkalmazását javaslom, minőségi és garanciális kérdések miatt.

2011. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én köszi!

Ha van táblás kiszerelés kőzetgyapotban is, akkor már el tudom képzelni a dolgot .

2011. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 17:05-ös válaszoló.Nagyon köszönöm a válaszodat.

Segítettél a döntésben,amit ha egy általam választott kivitelezőtől kérdeztem volna nem lenne meggyőző.

Ezért szerettem volna pártatlan véleményt "hallani".

A zöld kezecske a minimum amit adhatok.

2011. ápr. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!