Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a kutyának a kacsanyakat? Sokáig kell főzni? Vagy sütni kell?

Figyelt kérdés
Most vettem neki ilyet először és fogalmam sincs hogyan lenne jó megcsinálni. Pl. mennyi ideig főzzem? Mekkora darabokra vágjam neki? Aki szokott ilyet csinálni az kérem ossza meg velem a technikát!
2013. márc. 6. 11:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen,csakis házi kosztot kap,sajnos nem bírja a gyomra a tápokat,orvosi javaslatra tértünk át erre,de már évek óta.Csak eddig kerültem a csontos dolgokat,mert a sok csonttól meg hajlamos hányni,de gondoltam most megpróbálom ezt a kacsanyakat...

Szóval akkor most mégis adjam neki az összeset nyersen?

De az azért sok lenne neki 1 adagnak,és már nem rakhatom el holnapig!Ajjj...:)

2013. márc. 6. 12:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Ne ijessz Alexandra!Milyen baci?Sokszor flekkenezünk,apum a marhahúst mondhatni csak melegítve eszi :)(olyan angolosan,a közepe még véres).Soha nem volt még gond,pedig elég gyakran sütögetünk a szabadban...S soha nem csinálom fagyasztott húsból,csak frissből.Az íze(aromája) sem ugyanaz,s a tápértéke sem a fagyasztott húsnak...
2013. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én egyébként bedobtam a mélyvízbe a kutyámat :)

A kacsa nem erős hús (én a szarvast is és pl. a belsőséget is elsőre annyit adtam, amennyit eredetileg terveztem volna, nem volt szoktatási időszak, azt hittem garantált lesz a fosi, de nem lett semmi gond).

Egyébként nyersen sokkal puhábbak a csontok, mint főzés után, könnyebben elrágja a kutyus is :)

2013. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Bacik mindenhol vannak, a husikon is :)

Az elején írtam, h az emberi fogyasztásra alkalmas husikat pl. sokan nem is fagyasztják, mielőtt a kutyának adják, én nem tartozom közéjük :D De nagy gond nem lehet :)

No meg igazából választásom sem lenne, mivel én nagy tételben veszem.

2013. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na,így már más,leizzadtam,hogy valami nyavalyával megtelünk,ha nem fagyasszuk a húst :)) Mindig friss húst használok étkezésre,max. pácolom,ha kell(férfi vagyok,nem háziasszony :) )
2013. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Áh, nem :D

De azért tényleg vigyázni kell a mai világban. Én pl. tescoban v hasonló helyeken még a kutyámnak se vennék húst, nagyon rossz tapasztalataim vannak.

2013. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát jó,lesz ami lesz megkapja nyersen az adagot. Köszönöm a válaszokat!

Azt nem tudom,hogy amit ma nem kap meg azt elrakhatom-e holnapra? Az már necces,nem? Elvégre már tegnap kivettem a fagyóból...

2013. márc. 6. 12:43
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsit szagos lesz, az még nyugodtan mehet a kutyának :)

Én szoktam néha ilyet csinálni. Ne legyen teljesen bezacskózva és nem lesz gáz :)

2013. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!