Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért halt meg mind a 7 kiskutya?

Miért halt meg mind a 7 kiskutya?

Figyelt kérdés

Úgy mond megmentettem egy mopsz kutyust egy szaporítótól,aki olyan kedves volt,h még azt sem mondta meg,h valószínűleg vemhes...szóval ahogy elhoztam vittem a dokihoz..adott neki féreghajtót és veszettség ellenit..

közben ugye kiderült,h vemhes...megszülte mind a 7 kiskutyát és hát mind meg is halt az nap..én a veszettség ellenire gondolok..ti mit gondoltok??


2009. szept. 12. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem az állatorvos hibája volt, a kutya gazdái sem tudták, hogy vemhes a kutya. Egy állatorvos sem tudná megmondani ránézésre, hogy vemhes a kutya mikor még csak tizen valahány hetesek voltak a kölykök. Nem biztos az sem, hogy a gyógyszerektől volt, a féreghajtót vemhes szukáknak is szokták adni.
2009. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ezek után illene ivartalanítani!!
2009. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Persze,ivartalanítani fogom a kutyát:)

Amúgy ahogy megszülettek kb fél napot élteket..lehet még annyit sem..szegénykék hamar feladták a harcot...annyira idegesít..hogy lehetnek ennyire gusztustalan emberek:(:(

2009. szept. 13. 21:47
 14/16 anonim ***** válasza:

Most biztos mindenki utálni fog: én ha megmentettem volna egy kutyát, biztosan ivartalaníttattam volna egyből, vagy legalábbis akkor, amikor elkezd nőlni a hasa.


Azt pedig, hogy mit csinálj most az anya kutyával, mindenképpen a dokitól kérdezd meg, mert volt itt aki azt írta, hogy nagyon szeresétek és adj neki játékokat stb. Nem biztos, hogy akkor gyorsan rendbe fog jönni... Azzal lehet, hogy csak meghosszabbítjátok nála ezt a folyamatot.

2009. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ivartalanítani akarom,de szerinted úgy megy,hogy ahogy elhozom akkor egyből viszem műttetni..azt sem tudta ki vagyok..a környezetét sem ismerte...Mikor meg elkezdett nőni a hasa én úgy voltam vele,h nem fogom megölni a kutyákat..ezek szerint te megtennéd...lett volna hely mindenki számára..mindegy..

plüssöket meg amire azt hiheti,h a kölykei nem adok neki..Sok foglalkozásra van szüksége!!

És kiderült,h a féreghajtó volt a tettes!!

2009. szept. 15. 01:45
 16/16 anonim ***** válasza:

A féreghajtó volt a tettes?Ezt melyik önkéntes professzor mondta Neked?Az anya kutyát fedeztetés előtt, de pl Drontállal vemhesség ideje alatt,valamint szülés után a kölykökkel együtt,pedig azok már akkor javában szívják az anyatejet!

Ezt már Neked tutira senki nem mondja meg,lehetett a Herpesz vírus de ez ellen lehet védelkezni több féle módon,lehetett a kan és a szuka összeférhetetlensége,de lehet hogy csak egyszerűen megfáztak,az is lehet,hogy valami lejárt szavtosságu oltó anyagot kapott az anya(egyébként kombival és veszettség ellenivel is inkább fedeztetés előtt mint a vemhesség alatt),vagy az anyakutya nem volt megfelelő az az nem gondozta őket:pl ha az első napokban nem nyalogatja a feneküket egyszerűen nem tudnak kakálni az újszülött kölykök ez is okozhatja a halálukat,A többi ÖRÖKLETES betegséget már nem sorolom fel.


I the devil,Eastern Jackpot kennel

2009. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!