Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több kiskutya születik ha a...

Több kiskutya születik ha a kutyák többször ragadnak össze?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Nem az összeragadás miatt lesznek a kölykök, hanem a párzás által.

De ideális esetben egy kiskutya sem születik meg, csak ha tenyésztőről van szó.

2013. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sippara ***** válasza:
71%
Ó igen, te idióta. Őszintén, mi a francért kell szaporítani (a kétmillió meglévő kóbor kutya mellé), ha jóformán azt sem tudod megállapítani, melyik a szuka és melyik a kan?
2013. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Most miért kell így leszólni szegény kérdezőt? Csak egy kérdést tett fel. Ez az oldal arra van, hogy kérdezzenek. Már annyira fel van fújva ez a téma, sokan túl reagálják egy kérdés alapján minősítik az embert...-.-

Írta valahol hogy kölyköket akar? csak gratulálni tudok...

2013. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

a párzás után ragadnak össze

igaza van az előttem írtónak

2013. márc. 6. 21:13
 5/11 A kérdező kommentje:
szóval egy normális válasz sincs?
2013. márc. 6. 21:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első fedezés indítja meg igazán a peteérést. Így sokan még két nap múlva ismételnek. Egy fedezésből is lehet akár 8-10 kiskutya is .
2013. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Azért van lehurrogva mert egy buta felelőtlen szaporító.

És mindig avval jönnek hogy a kérdésre válaszoljunk, meg miből feltételezünk hogy valóban meg is teszi.

Hát onnan tudjuk hogy 99%ban aki feltesz egy ilyen kérdést az azért teszi mert ténylegesen meg is teszi, csak nem meri beismerni mert tudja hogy lehurrogást kap jogosan.

Most ha feltenném a kérdést hogyan tudnék bombát összerakni, valszeg azért tenném mert felakarok valakit,valamit robbantani, és nem csak úgy poénból érdeklődök a téma iránt.

Miért kell szaporítani?

Aki ennyire nem ért a dologhoz az miért erőlteti?

Miért ilyen hülyék és gyarlók az emberek még mindig 2013ban?

2013. márc. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Törzskönyves kutyáim vannak.Két szukám és egy kanom van és az egyik szuka most múlt 2 éves és azért kérdeztem mert nem akarom hogy első fialásnál sok kiskutyája legyen.Mindent elolvastam a tüzeléstől a kölykök eladásáig ,hogy miket kell tenni csak erről nem találtam sok mindent.Már két almot sikeresen eladtam sőt még túljelentkezés is volt és olyanoknak adtam akiken látszott ,hogy jó helyre viszik.Látogattam is őket sőt valaki azért akart tőlem venni kutyát mert az előző alomból látott kutyát és az állatorvos is látta és azt javasolta ,hogy tőlem vegyen.Az összes gazda visszajelzése az volt ,hogy a kutya okos,egészséges megfelelően be illeszkedett és jó idegrendszerrel rendelkezik.
2013. márc. 7. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod befolyásolni az alomszámot a magad kedvére.
2013. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitől vannak a kutyák, melyik tenyésztőtől?
2013. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!