Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a 1,5 éves...

Mi baja lehet a 1,5 éves beaglemnek?

Figyelt kérdés

Nagyon bágyadt,levert,sokat alszik.Nem akar játszani.Egy napig nem evett,alig ivott.Ma már többször keveset,ivott is rendesen.Nem hányt,nincs hasmenése,székrekedése.Vizelete is szalmasárga.Hasa nem kemény,nem puffadt.Amennyire meg tudom állapítani,nem is lázas.Nem nyüszít...

Vigyem dokihoz?Vagy csak tavaszi fáradtság?



#beagle #levertség #aluszékony.
2013. márc. 7. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kutyánál én még nem láttam tavaszi fáradtságot, az enyém napról napra jobban be van sózva ahogy érzi a tavasz közeledtét a levegőben, szóval én azt kilőném.

Vidd el dokihoz, mondd el neki mindezt, az a biztos.

2013. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaszi fáradság nincsen kutyáknál, legalábbis nem beaglenél amik köztudottan a legenergikusabb fajták egyike. szerintem vagy megevett valami mérgezőt, vagy esetleg nem ment bele kullancs? Ki tudja lehet hogy már van kullancs is. Dokihoz elvinném az megmondaná pontosabban hogy mi merre hány méter
2013. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
kan vagy szuka?
2013. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szuka.Màr kellett volna tüzelnie,de tavaly június óta semmi.

Eszik továbbra is.Kullancs sem volt benne...egyszerűen furcsa.

Nem örül,ha megjövök,nem akar játszani...csak járkál.

2013. márc. 8. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen doki, lehet, hogy méhgyulladása van ha ilyen régen nem tüzelt, de az is lehet, hogy most tüzel, csak csendes tüzelése van.
2013. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elvittem dokihoz.Babéziára gyanakodtak,bár ezt a vérvizsgálat nem igazolta.Azt mondta a doki,h ettől függetlenül még lehet,a tünetek alapján.

Ma kapta a 2.injekciós kezelést.Jobban van:-)

Még nem az az ördög,aki volt,de javul.:-)

2013. márc. 10. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a vérvizsgálat és a gyors teszt sem állapította meg akkor mirét gondolja, hogy babesia? Ezek abszolult nem a babesia tünetei.
2013. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!