Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 Bichon kiskutyám....

MolnárTeréz91 kérdése:

Van 1 Bichon kiskutyám. Tegnap hányt. Este joban volt. Regel óta semmit nemcsinál, csak fekszik, kedvetlen eni nemakar. Megmértem a lázát 39,6. Szerintem fáj a hasa mer nehezen kakil. Nem jelemzőrá ez a nyugodtság. Mi lehet a baja mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A kistestűeknél úgy tudom 39-39,5 feletti hőmérséklet már láz. Egyébként vidd el orvoshoz az a legbiztosabb.
2013. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy valami rosszat ehetett, ilyenkor csak hagyd pihenni mert igen biztos fáj a hasa ha szorulása van akkor adj egy pici tejet neki de ha f.sik akkor csak tápot kapjon én ilyenkor egy picit megsimogatom a pocakját most a te kutyusod beteg dajkáld és a fentiek szerint etesd

most fontos hogy legyen friss vize

de nyugi nem súlyos egy két nap és meg gyógyul

:-)

2013. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A 39,6 már hőemlekedés. Dokit mindenképp megér, inkább legyen felesleges a látogatás, minthogy baj legyen.
2013. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!