Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a multifit junior...

Mit tudtok a multifit junior maxi tápról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a fresh napfnak egy saját márkája, ha jól tudom. Én úgy tudom nem annyira jó táp, az alsó kategóráis minőségi tápokhoz tartozik, de milyen kutyinak szánnád?

Amúgy ha netről rendelsz kutyatápot, sokkal olcsóbb, és tudsz jobb minőségű tápot is venni ugyanannyi pénzért mint amennyiért ezt megvennéd a boltban, de nem akarlak befolyásolni. Ha gondolod, vegyél egy kis kiszerelést, próbáld ki ,lehet h befog válni és ízleni fog a kutyádnak :) amúgy mindig nézd az összetevőit, hogy ha állati szárzamékok vannak az összetevők között az nem túl jó táp. Abba mindent beledarálnak, a húliszt az már egy fokkal jobb, de az a legjobb ha az van oda írva pl h : lazac, bárány, vagy bárány hús, stb.... szóval ha csak simán a hús fajtája van feltüntetve. Szóját ne tartalmazzon a táp, mert az nem túl jó a kutyának, nem is szeretik. (pl ha egy nagyon nagyonolcsó virslit v párizsit adsz a kutyádnak akkor lehet h nem fogja megenni (pl az enyém kiköpi) azért mert azok is teli vannak szójával, meg minden szarral de hús egy gramm sincs bennük :)

2013. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 30. 10:26
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és stafinak.3-hónapos nem sokára 4
2013. ápr. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!