Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy 1 éves francia bulldogo...

Ha egy 1 éves francia bulldogot szállítok buszon ilyen szállító boxban kézipoggyászként, kell neki jegyet venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha boxban van semmilyen állatnak nem kell jegyet venni.
2009. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyának kell. Engem legalább is megállítottak és megnézték, hogy mi van a dobozban, mert macska, csincsilla mi a fene ingyen utazik, de a kutyának kell jegy.


Nem tesznek különbséget a dobozos és pórázos kutyák között. A kutya jegyigénye szempontjából csak az számít, hogy rendőrségi-e, vakvezető, vagy mozgássérülteket segítő kutyáról van-e szó, mert azoknak nem kell csak.


A díjszabási tájékoztató, IV. Poggyászfuvarozás

3. Élő állatok szállítása


A kutya szállításáért az útipoggyász fuvarozására megállapított díjtételeket kell alkalmazni, kivéve a vakvezető, a mozgáskorlátozottakat segítő és rendőrségi kutyát, amelynek szállítása díjtalan. Egyéb élő állat szállítása díjtalan.


Lehet, hogy valakinek elnézték, meg felengedték, de a szabály szerint kell neki jegy, ami még mindig olcsóbb, mintha megbüntetnének.

2009. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg kell nézni az utazási feltételekben a közlekedési cégnál!
2009. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem,de erre konkrétan nem tér ki!

Köszönöm a válaszokat

2009. szept. 17. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!