Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullnál kb mikor jön elő...

A pitbullnál kb mikor jön elő a hím kutyákkal szembeni agresszió?

Figyelt kérdés
ez megelőzhető kellő körültekintéssel, szoktatással és megfelelő szocializációval?
2009. szept. 13. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen megelőzhető megfelelő szocializációval, amint megvan az oltás ami kell irány kutya közösség, pl kutyaovi, kutyasuli, minél többet kutyák között és nem lesz baj.
2009. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ivarérettség bekövetkeztével,ez kb 6-10 hónapos kora körül várható,de minden megfelelő szocializáció,és nevelés kérdése.Remélem sok örömet szerez majd a kutyus:)
2009. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a fent leírtak mellet ivartalanítás még!
2009. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az alap, csak gondoltam ivartalanításon kívül is kell rá ügyelni, mivelhogy hajlamos az agresszióra kutyákkal szemben :) kutyasuli is alap :)
2009. szept. 13. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:
cerberos kutyasuli...nagyon ajánlom ők kifejezetten ily nagyon problmás kutyákkal fogalakoznak,nagyon profik!!
2009. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
még picike, 3 hónapos, és egyenlőre minden kutyát és macskát imád :) de gondolni kell a jövőre :)
2009. szept. 13. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Megfelelő szocializáció mellett egyáltalán nem szabadna előjönni az agressziónak.

Függ persze a származástól is nagyban.

Egy tenyésztőtől vásárolt, jó idegrendszert örökölt kutya

sokkal megbízhatóbb ilyen téren, de azért Őket is félre lehet nevelni.

Üdv.

2009. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha foglalkozol vele akkor soha!

Az ivartalanítás után meg pláne, szóval 7 hónaposan ha elviszed és megműtik akkor egy kis odafigyeléssel elkerülgető lesz a probléma.


Ha mégsem megy akkor cerberoskutyiskola.hu

2009. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
nekem is pitem van már elmúlt egy éves!már kezd el kutyák közé hordani,minden nap,ha valami olyat csinál ami a dominancia jele vagy az agresszióé tiltsd le róla azonnal! mindig következetes legyél vele,amit egyszer megtilottál soha többé ne negedd meg neki,és ne félj oda csapni neki egyezr kétszer keményen ha megérdemli,de ne vidd túlzásba különben 8 hónapos korára vigyorogva megy majd a repetáért,nagyon jó büntetés neki ha kizárod kár egy napra a falkából,ők ezt nem birják nagyon szüxségük van ránk így ez az egyik legjobb bünti! Ha jól csinálod nem lesz gond vele mikor ivarérett lesz akkor sem,az enyém simán eljátszik bármilyen kannal,és ha nem tetszik először szól,utánna morog és csak utánna támad! mindig figyled mikor más kutyákkal játszik ne vedd le a szemed róla,és akkro soha nem lesz baj,ha látod h balhé lesz erőteljesen szólj rá fenyitsd le előzd meg a balhét mindig és akkor tudni fogja h látod mire készül!!! Ha segíthetek vmiben szólj! adok msn vagy email cimet is legfeljebb! üdv
2009. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

heló!

nekem is van 1 4hónapos kan pitem ha valaki tudna pár jó tanácsot irni az kérem ossza meg velem is:D

2009. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!