Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Paprika spray kutyák ellen?

Paprika spray kutyák ellen?

Figyelt kérdés
Ahogy bejött a jó idő, aktívan járok biciklizni, a Duna parta már szinte nem is merek lemenni, mert 2 kutya is megkergetett legutóbb. Amikor a szomszéd faluból kiérek, ott egy folyamatosan megfigyel, és elkezd felém rohanna, eddig mindig az volt a szerencsém, hogy kocsi jött mögöttem,és akkor elment a kutya, már követ is viszek magammal, ha a legrosszabb esetben csak az mentene meg. A paprika spray mennyire lenne hatásos ellene?
2013. márc. 9. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon, de a gyepmestert hívd inkább, azok befogják a kóbor kutyákat.
2013. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
:D Szerintem ha elfutsz, akkor egy kutya nem fut utánad? Pont hogy felé kéne olyankor futnod.
2013. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
paprika spray durva de hatásos, ha mindig ugyanazokról a kutyákról van szó, akkor hatékonyan le tudod őket szoktatni egy életre a kergetőzésről. viszont megfontolnám a helyedben a gyepmester vagy a helyi jegyző értesítését, valószínűleg nem csak rád veszélyesek, jobb lenne, ha befognák őket, vagy megrónák a gazdáikat.
2013. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Na gratulálok nagyokosok. Minden értelmes ember tudja, hogy egy kutya elől nem szabad elfutni, mert annál jobban megy utánad, bevonzod. Olvassatok kutya pszichológiát, aztán pontozzatok le. Bár ehhez nem kell olvasgatni, inkább logikusan gondolkodni.
2013. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a gyepmester akkor megy ki, ha kezedben a kutya, én hiába telefonáltam, megígérték, hogy járőröznek, aztán semmi, ugyanannyi a kóbor kutya a város központjában!!!


A biciklire tényleg háklisak a kutyák, fújd csak le őket, akkor nem hiszik, hogy játszol.

2013. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!