Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kislány kutyusnak szeretnék...

Kislány kutyusnak szeretnék venni "ajándékot"! Tudnátok ajánlani valami apróságot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 17:00
 1/8 anonim válasza:
hát attól függ mekkora kutyus és milyen hangokat vállalnátok be :) ha nagyobb pl: egy gumicsirkét vagy ilyesmi ha kicsi meg valami kis plüssbabát amit tud rágcsálni vagy ilyesmi :) Remélem tudtam segiteni
2013. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kisebb fajta kutyus!Jó ötlet ez a plüss dolog...viszont létezik speciálisan állatoknak való, vagy simán csak ilyen játékbolti?

Köszönöm a válaszod!: )

2013. márc. 10. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a kutya szuka, vagy kan-e. Játszásnál csak a kutya egyéni kedvelt játékformája a különbség. Jó lenne tudnotok, mit szeret az ajándékozott? Csipogóst? Puhát? Lágyabb játékot? Fressiben van választék bőven.
2013. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fressnapfból 1labdánk volt, először a sípolót ette meg belőle, aztán elpusztította a labda felét (1hét alatt).

Viszont van egy röfögő malac ami elég "szimpatikus" nekem, van kisebb és nagyobb is.

A kong játékok nagyon jók és tartósak van egy harangunk és még mindig bírja.

Esetleg vehetsz neki csontot vagy más finomságot biztos elrágcsálná egy ideig.:)

2013. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ruha+nasi mindig nyerő :))
2013. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ruha? Igen, az aztán tényleg marha jó ajándék egy kutyának, a legtöbb utálja...

Csinálj neki főtt husiból, sajtból, rizsből, gyümölcsökből valami finomat :)

2013. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 15. 20:02
 8/8 anonim válasza:

Ha még nem késő, én is írok :)

Egyedi kutya frizbit is lehet csináltatni neki, a saját vagy a te képeddel, szerintem az tök vicces :) Nem tudom, szeret-e frizbizni, apportírozni, de ha még nem derült ki, akkor erre is rá lehet szoktatni. Jól megmozgatja, kifárasztja, de nem őrültök meg a zajtól...

2013. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!