Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos 11-12kg súllyú...

Kutyagyerek kérdése:

3 hónapos 11-12kg súllyú pitbullnak le lehet vágni még a fülét?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kíváncsi hogy a amerikai pitbull terrier kutyának aki 12kilós le lehete még vágni a fülét? Orvos vágná le 25ezerért szerintetek megéri?

2013. márc. 10. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
még igen. de, hogy megéri-e . neked megéri ? Csoda, hogy elvállalta.
2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Az nem baj,hogy a csonkítás tiltva van?

Vannak még sajnos olyan pénzéhes "állatorvosok",akik vállalják,de mindtől el kéne venni a diplomáját.

2013. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

lehetni lehet de nem szabad ! Biztos találsz olyan állatorvost aki megcsinálja ha nem itthon akkor a környező országokban, ott engedélyezve van.

25 ezer forint reális ár !

Tulajdonképpen a fül csak egy porc nem fáj a kutyának legalábbis akármikor vágattam utána rögtön szaladt játszott nem volt vele gond, viszont egyéb műtétet (pl: ivartalanítást ) sokkal inkább megsínylik!!!!

2013. márc. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MrHard ***** válasza:
Le bizony... Az árakkal nem nagyon vagyok tisztába, mert az én kutyámnak már jó pár éve vágták, gondolom azóta drágult, úgyhogy ár kérdésben nem foglalok állást!
2013. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy már csak egészségügyi okokból lehetséges a fülkupírozás, de jó hogy találtál egy olyan dokit aki megcsinálja :)
2013. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly vágattuk 13 hetes korában 18 ezerért.De ahhoz képest, hogy tiltva nem drága:)))Van kép a kutyusról?
2013. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágasd nyugodtan! én 18 ért vágattam az enyémet, rendesek az ilyen dokik akik még elvállalják :)
2013. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!