Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is egyre több...

Szerintetek is egyre több sheltie van?

Figyelt kérdés
Talán bebeszélem magamnak, de az utóbbi 1 évben, mintha a sheltiet is kezenék elszaporitani, egyre többet látok, egyre több tenyésztő van. Mi a véleményetek erről?

2013. márc. 10. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én is észrevettem,hogy megszaporodott a számuk, de azért nem annyira mint pl. a yorkieké.

Remélem belőlük nem lesz divatkutya.

2013. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ó igen , persze, nem tart ott a dolog, de a borderhez hasonloan, ök is kezdenek sokasodni.
2013. márc. 10. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Komárom-Esztergom Megyében lakom, soha életemben nem láttam még erre shelie-t.
2013. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Régebben átlag embernél nem láttam sheltie-t, csak kutyákkal sportolóknál...manapság már egyre jobban terjed ez a fajta is...remélem, nem akarnak belőle is ölebet, elkényeztetett kis görcsöt csinálni az emberek...
2013. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

több van, de azért olyan szar helyzetben, mint a borderek, még (!) nincsenek. szerencsére... (borderes vagyok...)

én is egyre többet látok, de általában normális gazdinál, aki nem divatból vette.

2013. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sheltiem van egyébként, ö már 8 éves, de amikor hozzánk került alig találkoztam fajtabelivel. Mostanában sajnos (föleg Budapesten) egyre több csunya apró rövidorrú kiskutyát látok és olyan nehéz ezt megemészteni, hogy elkorcsosytják ezt a csodálatos fajtát.Egy szerencse van a sheltievel, hogy még mindig nem szaporítják. A a collei és a border collie a másik két kedvenc egyébként és a bordert nagyon sajnálom, mert ritkán látok már szép egyedeket a szaporitás miatt(gondolom). =(
2013. márc. 12. 11:11
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem mondod... ha találkozunk más borderessel már félek megkérdezni, honnan van, mert fix, hogy valami mocsok szaporítótól...

ellentétben ahány sheltievel találkoztam eddig, mind ált. ismertebb tenyésztőtől van (ismertebb úgy, hogy mint borderes, még én is hallottam róluk). nagyon remélem, hogy ők már nem jutnak el oda, mint a borderek...

2013. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hálistennek még nem került a fajta a szaporítók kezei közé (legalábbis remélem:)) Skótjuhászokért is a szivem szakad meg amikor 15-20000ft-ért árulják öket és a fotokon a háttérben valami disznóól szerü dolog falait vélem felfedezni.Sajnálatos,de borderesek kitartás,reméljük,hogy egy múló szeszélyről van szó és pár év mulva javulni fog a helyzet!:)
2013. márc. 13. 00:42
 9/9 anonim ***** válasza:
legyen úgy :)
2013. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!