Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok megbízható olyan...

Gmarci66 kérdése:

Tudtok megbízható olyan sheltie kennelt ami tervez a közel jövőben almot, vagy már van neki?

Figyelt kérdés
Kellene olyan sheltie kennel amiben vannak olyan kölykök akit nyárra lehet elvinni, persze legyen a kennel megbízható.

2013. febr. 26. 18:29
 1/8 Hovarju ***** válasza:

Én a small swan-t ajánlom. Nem tudom vannak-e most kölykök illetve mikor lesznek, de szerintem nagyon szép kutyáik vannak.

Vedd fel a kapcsolatot a tenyésztővel és ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor válassz tőle kölyköt.

Ha mégsem, akkor válassz mást. Jó keresgélést.

2013. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
the sout's star ban most volt alom, nem tudom vannak e még kicsik. A silver dream honlapja nem működik de náluk lesz alom a közeljövőben
2013. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Angelus Lanx ***** válasza:

Hajdúszoboszlón van egy, akiket régóta ismerek és szerintem megbízhatóak.

www.szabadsagvandorai.hu

2013. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond már el mi megbízható bennük? mert a honlapjuk alapján pl semmi... igaz más fajtában de nekem is angol pásztoraim vannak és rengeteg magyar és külföldi kiállításra járok, soha nem találkoztam velük, ami érdekes mert minden sheltiest ismerek ( az oldal szerint egy tenyésszemléje van a kutyáknak, az semmi meg max van egy-két eredményük de ha nem találkoztam velük akkor nem lehet sok). Szűrések szintén nincsenek a honlapon... Ennél sokkal jobb kennelek is vannak az országban
2013. febr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] Náluk a napokban fognak születni kiskutyák tricolour és blue-merle színekben. Szerintem érdemes lenne felvenni velük a kapcsolatot, megbízható és nagyon rendes a tenyésztő. Terel, agilityzik, engedelmesezik, terápiázik a kutyáival. A honlap úgy nézem nem túl aktuális, ettől függetlenül írj nekik, ha szimpatikus.
2013. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretném kérdezni, hoyg hol találok kutya kiállítási éves naptárt az interneten?
2013. febr. 27. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Sout's star kennelt (Szentes) egyáltalán nem ajánlom!!! Vásároltam a tenyésztőtől egy szuka kutyust, a fülét a mai napig ragasztgatni kell, mint utólag kiderült, az anyjának is hibás a füle -akkor miért tenyészti kérdezem én, mert ezeknél a kutyáknál ez fajtajelleg,a hibás fül kizáró ok a tenyészszemlén, kiállításon, plusz idiótán néz ki ha az egyik füle feláll, a másik meg előrebicsaklik, és 80ezer Ft-ért már elvárnám, hogy tipp-topp legyen az a kutyus. A tenyésztő hölgy nem korrekt, semmiféle kompromisszum nincs benne, és ahogy hallom, most már csak hobbi célra adja az adásvételi szerződést, amit javaslok, hogy senki ne írjon alá, mert ha gond lesz a későbbiekben, nincs követelésük feléje, és minden kutyatulajdonos törvény adta joga, hogy BÁRMIKOR eldöntse azt, hogy hobbira tartja az állatot vagy tenyészti, kiállítja, versenyezteti. Szóval én megjártam a hadak útját a kedves tenyésztő hölggyel, és a legnagyobb jóindulattal sem ajánlom senkinek!!!
2013. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!