Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi tápot kell adni egy...

Mennyi tápot kell adni egy étkezésre egy kifejlett Shar Pei kannak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik tápon rajta van az ajánlott etetési útmutató. V kimérve vetted esetleg? Milyen táp?
2013. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát még igazából a kutyus sincs meg.. :)

Holnap vagy holnapután fog érkezni, és az állatkereskedésből vettem neki kimérős tápot, de elfelejtettem megkérdezni az eladótól hogy mennyit kell neki egyszerre adni..

2013. márc. 14. 10:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Oh, értem :)

Mennyi volt kilója? Nagyjából ez alapján be lehet lőni a mennyiséget, de a legjobb lenne, ha esetleg visszatelefonálnál nekik, h megkérdezd, milyen táp?!

Kölyök kutyus? Milyen fajta?

2013. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, hülye vagyok, ott van a kérdésben :D
2013. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

390Ft volt kilója

A telefonszámuk nincs meg sajnos, de majd lehet hogy visszamegyek, és megkérdezem ott :)

2013. márc. 14. 10:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Oks :)

Árából ítélve nem valami jó minőségű, a kereskedés elég sokat rárak a kilónkénti árra.

Érdmes lenne majd netről rendelned nagyobb kiszerelésben, úgy sokkal jobb minőségűt tudnál neki venni, kicsit drágábban.

Pl. Brit Prémium, Josera, ezek már elég jó tápok :)

2013. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek a kimérős tápok mindig gyanúsak :S

Lehet kapni prémium minőséget is kimérve, de én sosem szerettem bontott zacskós tápot venni.

Alexandra is írt tápokat, azok egy picivel ezek alatt vannak minőségben:

Acana, Orijen, Taste of the wild - szerintem ez a 3 a legjobb minőségű táp, igaz nem olcsóak.


Viszont nagyon jó lenne, ha legalább kölyök korban, amíg fejlődik, jó minőségű tápot kapna.

Ezeken a tápokon rajta van az adagolás, de ahány kutya, annyi emésztési forma. Az enyém pl. elég lassan emészt, szóval kevesebbet adok neki.

És úgyis látod, ha hízik, akkor kevesebbet, ha fogy, akkor többet. Ennyi :)

2013. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 balkalolka ***** válasza:

Tápot? Semennyit.


FŐZZÉL A KUTYÁDRA! Vannak receptek az interneten, kiporciózod, lefagyasztod. 20+ évig is egészségben élhet a kutyád így.

2013. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!