Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kutyák közül leginká...

Az alábbi kutyák közül leginkább melyikek hajlamosak emberre támadni?

Figyelt kérdés
Husky,Labrador,Beagle,Németjuhász,Kuvasz,Komondor,Jagdterrier,Doberman

2013. márc. 14. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy barátom vett egy Komondor kölyköt jó kennelből(jó drágán)!Jártak suliba,kiállításra lettek is kisebb eredmények bizakodtak nagyon.Másfél éves korára nagyon komolyan elkezdte a családot támadni majdnem mindenkit megharapott,túl kellett adni rajta.Ez egy sztori,gyorsan hozzáteszem ismerek tündéri Komondort is .
2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ez tényleg csak nevelés kérdése....Nekem egy staffordshire terrierem van, szuka, fél éves korában került hozzánk elég rossz helyről, és felfogta utánna hogy már biztonságban van. Mostmár 1,5 éves és hát Engem sosem bántana de nagyon véd mindenkitől aki a közelembe jön pl. sétáltatásnál. De nekem ebből is csak az jön le hogy Én vagyok a mindene és hogy csak meg akar védeni.És az egész családot így védelmezi. Mi szájkosárral sétáltatunk és nincs gondom azzal hogy pl. a nagyobb darab férfiakat igencsak megmorogja. Csak nevelés kérdése a dolog.
2013. márc. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sippara ***** válasza:
Az a staff azért keményen félre van nevelve akkor. Olyan ugyanis nincs, hogy ő bevéd titeket. Vagyis van: a falkavezér bevédi a falka gyengébb tagjait. Ezt viszont - pláne egy staffinak - marhára nem kéne engedni, mert egyszer mondjuk úgy dönt, hogy a párodtól kell megvédenie és nekimegy, vagy kikiáltja a párodat a sajátjának és amikor legközelebb hozzáérnél olyat kapsz, hogy rohammentő visz el.
2013. márc. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez csak neveles kerdese. De mivel szinte mindegyik nagy tesu kutya amiket felsoroltal ha nincs nevelve akkor tamad foleg a Doberman es a Komondor. Tapasztalat....
2013. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!