Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az igaz hogy a skorpió nők...

Az igaz hogy a skorpió nők hajlamosak a félre lépésre leginkább?

Figyelt kérdés
Ezt sok helyen olvastam hogy szeretnek szeretőt tartani,mert a csillagjegyek közűl ők a legjobb szeretők és ók tudják titkolni és talán soha nem derűl ki..és vonza őket az hogy ha valakinek elcsavarhatják valakinek a fejét,és ennélkül nem is tudnak meg lenni
2012. okt. 19. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem igaz, a legjobb barátnőm skorpió, de nem feltétlenül gonoszságból teszi, mert nagyon sokszor szenved emiatt magában. Fura lány, de nagyon nagy szíve van és érzékenyek szerintem lelkileg nagyon. Szerintem sokaknak kisebbrendűségi komplexusaik vannak és emiatt is csalnak.
2012. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Skorpió vagyok, rám ez egyáltalán nem igaz.
2012. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy azért menekűlnek csalásban,mert nem bírják ki hogy nem csábítsanak el valakit újra és újra.
2012. okt. 19. 09:48
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
kérdező: és azért csábítják el, mert kell az önbizalmuknak a megerősítés.
2012. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
lehet van alapja a dolognak. de 3 közeli ismerősöm van skorpió és egyik sem csalja meg a párját :D ez 100% az egyik bátyám a másik a legjobb barátnőm, a harmadik a párom :D
2012. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5: Akkor mindjárt te is kapod a privát leveleket, hogy nem úgy van az, ők is csalják a partnerüket csak hazudnak neked.....

(én voltam az, aki itt le merte írni hogy skorpió és nem ilyen)

2012. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Hát nyugodtan írják h hülye vagyok:D biztos ez dönti el h ki kit csal meg :D én valahogy vonzom őket mindig skorpió barátaim volta/vannak és nem tudatosan csak így jött. Tudnék mesélni ellenkezőt is . de felesleges lehet azt gondolni hogy hajlamosabbak rá de higgyétek el nem ez dönti el egy kapcsolatban a megcsalást.
2012. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
skorpió vagyok...sajnos volt, hogy igaz volt ez rám...most már nem, megtaláltam az igazit, semmi pénzért nem csapnám be őt...de valahogy a csábitsára való ösztönöm hatalmas...és nem azért, hogy nagyobb legyen az önbizalmam, az igy is van...egyszerüen szeretek igy játszani...(persze nem érzelmekkel....) persze próbálom magam visszafogni, nem is flörtölök másokkal...és leginkább csak a páromon élem ki, de ha nem lenne a mostani párom vagy nem lenne egyértelmü, hogy vele élem le az életem, tovább csábitgatnék...szerintem a vérbeli skorpiokra igaz...már ha magambol indulok ki
2012. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sok helyen olvastam, hogy ez az egész horoszkóp egy hatalmas baromság és nem normális az, aki hisz benne..

Vagy az ember tettei menthetők azzal, hogy milyen csillagzat alatt született?

2012. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Én Nyilas férfi vagyok,és meglepve látom,h mindig a Skorpió nőkkel kapcsolatban alakulnak ki a legrosszabb sztereotípiák. Hát én nagy kalandor voltam,így minden jeggyel volt alkalmam,hosszabb rövidebb kapcsolatba kerülni,és hát azt tudom mondani,hogy:


-A nyilas lánnyal tök ugyanolyanok voltunk,folyton versengtünk.

-A bak unalmas,és földhözragadt,anyagias,és ki akart használni.

-A vízöntővel ideig óráig elhülyültünk,de velem ellentétben ő sosem tudott komoly lenni.

-A halak lányt kedveltem,vele nagyon jó volt a kapcsolat,de sajna hamar vége lett,túl önfeláldozó volt,és nem mindig szólt ha valami baja volt a vad természetemmel,csak csendben szenvedett.

-A kos még nálam is temperamentumosabb volt,rájöttünk,h mi inkább barátok vagyunk,sem mint kapcsolat.

-Úú a bika az nagyon nem volt hozzámvaló,majd megfolytott a birtoklási vágyával és a sok nyavajgásával,folyton velem akart lenni,nagyon tapadt.

-Az ikrek lányról ne is beszéljünk,ennél kétszínűbbet nem is találhattam volna,minden érzését csak megjátszotta,amit meg az ágyban művelt o.O na mindegy hagyjuk is.

-A rák nagyon aranyos,szenvedélyes,és érzékeny,igazi nő. De a túlzott ragaszkodása miatt,nem tartott sokáig.

-Az oroszlán még nálam is egoistább,élvhajhász önimádó,nagyon bírom ezt a jegyet,de kapcsolatban nem.

-A szűzhöz kb annyi közöm van,mint az Antarktisznak Kongói demokratikus köztársasághoz. Egyszer tetszett egy szűz lány,vele sokat szemeztünk, meg aztán beszélgettünk is,de egyszerűen képtelen volt megnyílni,így nem lett semmi.

-A mérleggel az egy békés kellemes kapcsolat volt,de kissé durva voltam sokszor megbántottam szegényt,így elég feszült kapcsolat volt.


-Na és végül eljutottunk a kedvencemhez,a Skorpióhoz,aki mellett végül elköteleződtem,aki képes volt arra amire mások nem,megszelidíteni egy vad nyilas férfit. Már 5 éve együtt vagyunk,és nagyon boldogan,még mindig fülig szerelmesek vagyunk,és ez sose múlik el.:)))))


Amúgy sokáig baromságnak tartottam a horoszkópot,de valahol egy ilyet olvastam nyilas-skorpióra,és teljesen igaz ránk:


Veszélyes,izgalmas,viharos,de mégis érzéki és csábító kapcsolat. Hát szóval az az igazi nagy szerelem,amibe minden benne van,magasságok és mélységek egyaránt. Amolyan tűz és víz vagytok,teljesen ellentétes személyiségek,a tüzes Nyilas optimista derűlátó kalandor, míg a Skorpió sokkal szeszélyesebb,elmélyíti a nyilast,és mint1 megbabonázza. A Nyilas mindent megtesz,h megszerezze a Skorpiót,aki viszont nem túl könnyen adja magát,sőt. Játszadozik kicsit a Nyilassal,játssza az elérhetetlent,de könnyen beeshet a saját csapdájába,ha a Nyilas ebbe belefárad,és keres egy másik nőt. Nahát szóval a kezdet nagyon nehéz/mindkét jegy igen egocentrikus,nehezen engednek/,amíg sikerül nagy nehezen egymásra találniuk,ha egyszer legyőzik önmagukban a saját büszkeségüket,és végre valahára összejönnek,akkor tökéletes párt alkothatnak.;)

2012. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!