Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is kövér a kutyám?

Szerintetek is kövér a kutyám?

Figyelt kérdés

A szomszédnak van egy kb. agár kinézetű vizslája, és állandóan kioktat hogy milyen rettentő kövér a kutyám, és hogy ne etessem egész nap, stb.

(pedig 2-szer kap egy nap, a tápon feltüntetett adagot)


[link]


[link]


[link]


42 kg, lány kutya, 60,5 cm a marmagassága.


2013. márc. 15. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát szerintem egyáltalán nem kövér
2013. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz a marmagassághoz szerintem pont jó a súlya, bár ezeket a mai rottikat nehéz jó húsban tartani, elég selejtesek úgy alapból. Nem a te kutyádra értem, de sajnos a legtöbb a malacképű rotti, amelyek aztán szépen el is híznak, hiszen mozogni nem nagyon bírnak, a görbe, rövid lábuk miatt.


Szóval szerintem teljesen rendben van a súlya... Mennyi idős? A farka miért van vágva?

2013. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A szomszéd foglalkozzon a saját kutyájával. Nem értem, miért nem küldöd melegebb éghajlatra?
2013. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ééédes! Egyáltalán nemkövér!!! Sőt nagyon aranyos! A gyökér szomszédod meg csak foglalkozzon a saját kutyájával.....
2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű ez a kutya. a rotikhoz nem értek annyira de nekem külső szemmel egyáltalán nem kövér a kutya, teljesen optimális az alkata. egyépként egy roti pont hogy "kövér" kinézetű kell legyen. olyan jó kis mackós. mondd meg a szomszédodnak hogy ez roti, nem dobi! ennek így kell kinéznie. ha pedig neki nem tetszenek a mackós kutyák akkor ne nézzen rá. csukja be a szemét vagy lesse a vizsláját.
2013. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Májusban lesz 3 éves, a farka már így volt, egy menhelyről hoztuk tavaly októberben.
2013. márc. 15. 20:38
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerinted rájött a kedves szomszéd, hogy a te kutyád nem agár/vizsla???? Az agárhoz viszonyítva minden kutya kövér, de könyörgöm...!!!!

Amúgy nagyon szép a kutyád és nem kövér. Izmos!

2013. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért mondta szerintem a szomszédod h túlsúlyos a kutyád mert az övé ahogy írtad agár kinézetű vizsla és mind2 kutya alapjában véve vékony és gondolom a nagy eszével ha már egy kutya nem olyan csont sovány mint egy agár v. vizsla az már "dagadt" szerinte.
2013. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az volt az indoka, hogy az ő kutyája úgy össze tud gömbölyödni mint egy macska, és még a fejét beletúrja a bundájába ahogy a tyúkok (láttam már tényleg tud ilyet) az enyém meg vagy hason vagy az oldalán fekszik mert egy "dagadt disznó".
2013. márc. 15. 20:46
 10/20 anonim válasza:

Dehogy is kövér, nem normális a szomszédod!

Nagyon édes kutya! :-)

2013. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!