Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is kövér a kutyám?

Szerintetek is kövér a kutyám?

Figyelt kérdés

A szomszédnak van egy kb. agár kinézetű vizslája, és állandóan kioktat hogy milyen rettentő kövér a kutyám, és hogy ne etessem egész nap, stb.

(pedig 2-szer kap egy nap, a tápon feltüntetett adagot)


[link]


[link]


[link]


42 kg, lány kutya, 60,5 cm a marmagassága.


2013. márc. 15. 20:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A szomszédod egy kretén :D

Teljesen jó a súlya a kutyádnak.


Amikor elkezd okoskodni, mondd, hogy ő meg ne koplaltassa a vizsláját, mert ez állatkínzás és még valaki feljelenti. Biztos becsokizik a döbbenettől XD

2013. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Az én vizsla keverékem is össze tud úgy gömbölyödni, hogy azt se tudom melyik az eleje :) A rottim meg nem, ő a hátán alszik általában, vagy a hasán, de nem összegömbölyödve... De ettől még nem kövér... Ez hülyeség...

2013. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Második voltam bocs, nem az első...
2013. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 FannaL ***** válasza:
Nem kövér. De még egy kis izomzat ráférne, bár az csak az én mániám a rottweiler-eknél.(ha nem az bocsi) :D Ahhoz képest, hogy szuka eléggé nagy. Mármint magasságra.
2013. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a súlya. Egy szuka roti kb. ilyen tömegű.
2013. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
teljesen jó. picit mozoghat többet
2013. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet nem kövér de húsos, és nem izmos.... Nekem az ilyen már nem jön be. Egy kutya inkább legyen - pláne ha nagytestű - kicsivel vékonyabb, mint hogy legyen rajta egy deka plusz is. Ellenben ennek a kutyának hiányzik a szépen izmoltsága. Kerti kutya?
2013. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igen, kerti, de szoktam vele mindenfelé menni. Amikor hoztam a menhelyről akkor tényleg elég nagydarab volt, de szegényt hónapokon át egy kb. 2x2 méteres ketrecben tartották.

Mivel tudnám izmosítani?

Futni szeret, de ha már valami akadályt kell átugrania, akkor ha teheti inkább kikerüli.

Lépcsőztetni nem akarom mert nem hiszem hogy az jót tenne az ízületeinek.

Esetleg úszás?

2013. márc. 16. 09:08
 19/20 FannaL ***** válasza:
Úszás, igen az jót tenne neki és futás, mivel husi-musi így nem tenne jót neki az ugrálás főleg nem az ízületeinek. Lépcsőztetni nem szabad, tönkreteszi a gerincét.
2013. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért kicsit husis, de nem vészes lehetne izmosabb de ennyi.
2013. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!