Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki hogyan vészelte át a...

Ki hogyan vészelte át a kutyájával a kamaszkort?

Figyelt kérdés

Milyen volt előtte, és milyen lett akkor? Milyen lett végül és hogyan lett megoldva a probléma? Pontosan mennyi idős volt, 6-7-8-9 hónapos? Meddig tartott ez a korszak? Pontosan miben változott meg a viselkedése?


Most fogadtunk örökbe egy három hónapos keverék fiúcskát. Első kutyus, de nagyon buzgók vagyunk. Kutyasuli is tervbe van véve, de aggódunk hogy mi lesz ha esetleg a suli ellenére nem fogunk tudni megbírkózni a kamaszkorral. [link]


Személyes véleményeket tapasztalatokat várunk. Előre is köszönjük.



2013. márc. 17. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt annyira tragikusan felfogni. Az enyém egyetlen baja volt, hogy megsüketült amikor hivtam. De egyszer elkaptam, jól elbeszélgettünk, és azóta tökéletes.
2013. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan vészes ez, nekem is csak azért volt nehéz, mert egy rakás szerencsétlenség voltam még, és a kiskutyám kicsit szeret főnökösködni. Aztán lassacskán rájöttem a kutyanevelés mivoltára, elmentem suliba a másik kutyámmal, és most olyan 95 %-os a viszonyunk. Ha a mai tudásommal kéne a kamasz kutyámat megnevelnem, azt mondom, simán menne.
2013. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én semmilyen változást nem tapasztaltam egyik kutyámmal sem ami a kamaszkornak tudható be.
2013. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!