Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 1 és fel éves. Pár...

A kutyám 1 és fel éves. Pár napja felmászik az ágyra és jár körbe körbe majd szaglászik és elkezd kaparni. Majd ezután lefekszik és sír. El sem tudom képzelni mi lehet az oka? De megijeszt, hogy van valami baja. Eddig soha nem csinalt ilyet.

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki fekszik vagy feküdt az ágyban? Ha két személyes, akkor írd le mindkettőt. Meglehet valaki elment töletek, akit nagyon szeretett. De csak tipp ..
2009. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valoszinü hogy igazad van.Mivel én vagyok az aki nincs vele.2 hónapos kora óta neveltük együtt a párommal,de par hónapja megromlott a kapcsolatunk és eljöttem ottholról.Webkamerán kersztül szoktam látni.A volt párom megmutatta mikor kaparta az ágyat.Amúgy ő egy németjuhász szuka.És nekem nagyon hiányzik és szerintem én is neki.
2009. szept. 15. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha teheted hozd el magaddal, remélem barátnőd meg fogja engedni.

Az első vagyok.

2009. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem viseli meg ,mert hallottam hogy depresszioba is eshetnek.
2009. szept. 15. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem látogasd meg néha. Vidd el sétálni. Talán leesik neki, hogy nem haltál meg. :) Úgy érezheti magát, mint egy gyerek, a szülők válása után. Szegényke.
2009. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagymamám elmondása szerint ugyanezt csinálta a kutyájuk papám halála előtt már egy nappal. Hihetetlen milyen mély érzéseik és megérzéseik vannak a kutyáknak. Mivel eddig együtt nevelgettétek biztos hogy hiányzol neki. Jelen esetben olyan mintha közös gyereketek lenne. Muszáj néha meglátogatnod és játszanod vele, különben belebetegedhet. Egy ismerősöm egy 7 hónapos kutyát vett magához, a kutya nem bírta a gazdi váltást, hetekig nem evett. Étvágy növelő szurikat kapott pár naponta, és hihetetlenül szomorú volt. Ne tedd ezt a kutyusoddal, látogasd! Ha megmaradt a jó viszony a volt pároddal, akkor ez nem okozhat gondot.
2009. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megtenném hidd el ha nem 3000 kilométerre lenne.De sajnos igy lehetetlen.Igen első voltál.Köszi.
2009. szept. 15. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy körbe jár, kapar és aztán lefekszik, ösztönös reakció. Így próbáltak kényelmes helyet találni régen a nomád ősei. De ha sír is akkor tényleg valószínű, hogy hiányzik neki akit mondtál.
2009. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vagyis te hiányzol neki, bocsi úgy értelmeztem, hogy veled van :D
2009. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon elszomoritottatok,de azért sejtettem.Köszi a válaszokat.
2009. szept. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!