Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ebben a...

Az normális, hogy ebben a pillanatban túlcsordulok a boldogságtól, vagy valami mágikus erő is van bennem?

Figyelt kérdés
Vigyorgok, msolygok. Szeretetet érzek. Úgy érzem ez tiszta és tökéletes szeretet-érzés. érzem magamban az üdvösséget, és a boldogságot és teljesen meg vagyok hatva... Pedig az imént egy "állítólagos" rossz hírrel tallkoztam. Mégis csak ezt érzem. :) Nagyon jó. Egy személy aki fnots nekem, most mondta le a találkát és azt mondta, hogy fogalma sincs mikor találkozhatunk újra... De ezek csak buta szavak! Stabilan érzem magamban, hogy bármit is állítson és bárhogyan is viselkedjen ez az illető, az amire vágyok be fog következni!!
2013. febr. 9. 21:18
 1/3 A kérdező kommentje:
És mi az oka ennek, hogy így érzek?
2013. febr. 9. 21:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevesebb füvet tessék szívni:)
2013. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, jó lehet a cucc!
2013. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!