Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sok tudatlan emberből...

A sok tudatlan emberből elegem van! Nem értenek a kutyákhoz, de kioktat. Mit csináljak? Veletek is történik ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerűn már elegem van,hogy minden ember jobban tud nálam a kutyát nevelni és megakar győzni,hogy az én kutyám más fajta mint aminek mondom -.-

Bichon frise-m van és állandóan le pulizzák, de hogy a mittomén kinek a szomszádjának így nézz ki a kutyája és az puli,amikor meg mondom,hogy akkor valószínű,hogy az a kutya bichon és nem puli,akkor én vagyok a tudatlan..engem ezek kiakasztanak..

meg hogy mért nincs szájkosár a kutyámon..minek?? kistestű és barátságos...

meg miért nem flexivel sétáltatom had szaladgáljon,mondom az idegbeteg kutyák szaladgálnak a flexi végén,erre meg hogy én tök szigorú vagyok a kutyámmal,hogy láb mellett kell jönnie,mondom mert jól nevelt és a parkban mindig elengedem és ott szaladgálhat..de már 10éve tépem a számat és már nagyon meguntam,hogy a sok tudatlan okoskodik..

bocsi de ez most nagyon kijött belőlem..


Veletek is történik hasonló?


2013. márc. 17. 17:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeken csak röhögni tudok már, nem kell velük foglalkozni, egyszerűen engedd el a füled mellett. Engem egy bácsi egyszer meg akart győzni, hogy dinnyehéjjal etessem a kutyát, mert az milyen jót tesz neki... Feleslege kiakadni ilyesmin.
2013. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Velem is számtalanszor megesett már.

Mamáméknál van egy tacsi keverék kutyusom. Nagyon jól nevelt, barátsságos kutya. Nekünk általában olyan kioktatások jönnek hogy:

-Miért nem engeded el szaladgálni (persze a főút mellett, pedig egy kis tisztáson kifuthatja magát)

-Nálunk is a felxi póráz féle beszólások.

-Miért olyan mint egy robot? ( csak mert 1 szóra megáll, leül, visszajön stb.)

De ennél vannak rosszabb dolgok is.

Egyébként én már elengedem a fülem mellett az ilyeneket, de amikor betelik a pohár akkor keményen megmondom amit gondolok.

2013. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá a dologhoz, ebben az országban a focihoz és a kutyához mindenki ért..... :) Az én kutyámat nevezték már kuvasznak is, szamojéd létére.
2013. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 sippara ***** válasza:
100%

Persze, hogy történik :) "Bolognese" gazdi kioktat, hogy milyen állatkínzás is az ivartalanítás (persze az ő szaporított, csomagtartóból vett angyalkájának kellenek kiskutyáááák), meg milyen neveletlen kutyák vannak (miközben a sajátja épp felváltva próbálja hágni a többieket nemtől függetlenül). Meg szoktam kapni azt is, hogy nem hagyom játszani "szerencsétlen" kutyát ("szerencsétlen" kutya éppen kamaszodik és pofátlanul nyílt dominanciát kommunikálna minden ivaros kan felé, sőt, egy-kettőnek neki is menne, ha nem szólnék rá), hogy tiltom a hágást, hogy "szegény állatnak" mellettem kell jönnie a futtatóra és haza felé is, sőt, én szadista állat néha behívom játék közben, és engedelmesezni merek vele.


Ilyenkor mindig eszembe jut egy mondás: Gyereke és kutyája minden hülyének lehet.

2013. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

sz@rd le

Én macskát tartok 20 éve,ugyenez pepitában

Mondom hogy nálunk milyen alom van ...erre az nem jó mert az szar...fejem mellett van az alom,nem budos de akkor is jobban tudja

meg a drága táptól elhízik a cica..nem kell az áááá aztán mikor beteg akkor sírnak

persze hogy történik

miért nem csapok rájuk ha rosszat tesznek mondom hogy felesleges..az Én macskáimra csak rá kell szólni ha valami olyan van,de nem azért mert kaparja az almot mert már ilyet is hallok hogy azért rászólnak/rácsapnak.

tényleg sz@rj rá

2013. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
JA a mai nap csúcsa 6 kiscica aminek segítsek gazdit keresni mert hát 1 alom az kell a házi cicának mert akkor lesz neki jó!!!!!első alom 6 cica most biztos nagyon jó neki
2013. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért állsz le ilyen beszélgetésekre? Tovább kell menni, és nincs szövegelés.
2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
próbálom elengedni a fülem mellett,de napi 3x séta alkalmával 1x tuti kapok ilyeneket..költöznék el ebből a városból!
2013. márc. 17. 17:19
 9/37 A kérdező kommentje:
megyek tovább ,de szövegelnek...
2013. márc. 17. 17:20
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell foglalkozni velük. A többség nem is viszi sétálni a kutyát, mert elég neki a kert. És még bizonygatják is. Hallottam olyat ,hogy tejet ad a kutyának, mert szereti, jobban mint a vizet, inkább meg sem szólaltam, ekkora balfax, hogy lehet???

2 véglet van: kertbe kibaxos, és agyonbabusgatós. mind2őnek egy a vége: a kutya nem tud családban és falkában élni, nem tudja mik a szabályok, nincs szocializálódva, rosszul van szocializálva.. stb. Ne állj le velük, aki hülye haljon meg :D

2013. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!