Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 kutyám 1 szuka 1 kan ....

Van 2 kutyám 1 szuka 1 kan . Az mennyire baj ha a 2 kutya neve nagyon hasonlo csak mássalhangzó különbség van? De hanglejtésre annyira már nem

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mitől lenne baj?:D

Amugy szerintem a kutyák nem értik a szavakat csak a hangzását érzékelik, pl.egyik ismerősöm kutyája Vince volt, de a Pince és Ince szavakra is odajött:D

2013. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem baj. Az én kutyáim nevük is hasonló. leirnád a nevüket kérlek? :)
2013. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maximum mindketten odamennek egy névre. De a kutyák a hanglejtést figyelik, szóval szerintem nem előnyös.
2013. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is két kutyám van ,van neve mind a kettőnek de elég csak az egyiket hívni jön mind a kettő.Hallgatnak mind a két névre,még akkor is ha véletlen külön sétáltatom őket.

Nincs baj ezzel a hanglejtést érzékelik ,meg a hangodra reagálnak.Nem a nevére.

2013. márc. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha több kutyád van, amúgy is az szokott lenni, hogy hívod az egyiket, és jön a másik is. Ez néha jól tud jönni, hogy úgymond húzzák egymást. :)


Max akkor lehet gond a hasonló név, ha egyszerre tanítod őket és külön szólsz nekik valamiért. Azért próbálj artikulálni szépen, és akkor hátha nem keverik össze egymás nevét. :D

2013. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!