Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya csoki? Van ilyen? (lent)

Kutya csoki? Van ilyen? (lent)

Figyelt kérdés
Nem régen, voltam benn állatos boltban, ahonnan a tápot veszem, meg esetleg játékot. Volt ott olyan hogy kutya csoki-jutalomfalat. Kérdeztem az eladót hogy ez meg hogy van, mikor nem ehetnek csokit. Azt mondta, hogy ez külön kutyáknak van, mert hogy alig van benne cukor, meg mi egyéb; olyan mint az étcsoki. Csak pislogtam hogy ilyen is van.. bár mondta hogy nem nagyon veszik, néha szokott egyet-egyet berendelni. Nem vettem, mert kitudja mi ez. Sokszor az eladók sem tudják konkrétan, csak kutyáknak való..ezért biztosan jó is... Azt hiszem ez volt: [link]
2013. márc. 19. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

a csokiban a kakóval van baj nem a cukorral.


Én vettem egyszer csokit nekik még az én mindenevő kutyáim se ették meg :D

2013. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
57%
Én is találkoztam már "kutyacsokival" de abban gabonák voltak meg ilyesmi. Köze nem volt a csokihoz :D
2013. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

van tényleg csokis kutyacsoki is, sajnos.

A fehércsokis oké, abban a teobromin szint gyakorlatilag 0. Meg van zöld színű is, állítólag az zöldésges. Amúgy sose vettem még.

2013. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fehér csokiban gondolom nincs kakaó, zöldről még nem hallottam. Hát nem tudom ezek mennyire ártalmasak nekik..
2013. márc. 19. 12:36
 5/7 sippara ***** válasza:
Ha nagyon érdekel, írd fel az összetevőit és nézz utána a neten, ugyanis nem maga a "csoki" mérgező, hanem egy bizonyos teobromin nevezetű anyag ( [link] ).
2013. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] én még csak ilyet láttam de beetetik azzal az embert, hogy ez jó a kutyának meg stb.... de igazából cukor alig van benne, meg ízfokozóból van több mint amennyi kellene lenne bennie.. tehát ha diétás csokit szeretnél enni vagy ez olcsóbb akkor ezt edd de kutyának nem való.
2013. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam eddig sem venni, mert jutalomfalatnak megteszi a virsli meg a sajt is nála, vagy bármi ilyesmi.. csak simán kíváncsi voltam hogy mégis mi ez. Pláne hogy ráírják ezekre a csokikra hogy kistestű kutyáknak napi 2-3 dbot lehet adni. Ha nem lenne ártalmas, akkor gondolom többet is lehetne adni..
2013. márc. 19. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!