Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy Amstaff vagy egy Pitbull-t, de melyik válasszam?

Figyelt kérdés
Érdeklenének melyikhez könnyebb hozzájutni, és hogy melyik kennel-nél érdemes vásárolni ilyen kis szépségeket :-)
2013. márc. 19. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kenneleket nem ismerek de először tisztázd magadban, hogy melyik fajta áll hozzád közelebb. :) Szerintem jobb ha csak az egyik fajtára koncentrálsz. Amúgy szépek és imádom mind a kettőt én is!


Gondold át, hogy melyiknek mik az igényei, hogyan tudsz ezeknek eleget tenni. Hozzájutás terén, tudtommal mind a két fajta eléggé elterjedt manapság. Majd megkérdezem a staffis ismerőseimet, hogy nekik honnan vannak a kutyák. :)

2013. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az a kerdes, hogy milyen celra kell a kutya? sportra a pit bull a jobb, de ha kedvencnek kellene, vagy kiallitasra jarnal, akkor inkabb amstaff.

eleg nagy a kulonbseg a ket fajta kozott temperamentumban, ugyhogy jol gondold vegig.

2013. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
13%
Hát nem sok külömbség van, de szerintem legyen a staffi. Jah, és én úgy tudom hogy magyarországon a pitbull be van tiltva, mivel harcikutya (bár a staffi is az, de fene tudja hogy van ez...) Én is épp staffi projekten vagyok :) hajrá! remélem megtalálod a hozzád illő kutyust :)
2013. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nincs nagy kulonbseg? ket kulon fajta... a pitet sportra, munkara tenyesztettek a mai napig, mig a stafford inkabb showkutya, illetve kiserokutya lett.
2013. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A staff soha nem volt harci kutya...


Amúgy igen,döntsd el,hogy egy sportos aktív,ügyes,fürge kutya kell,vagy inkább egy kevésbé fitt kutya.Bár nekem staffom van de ha úgy tartja kedve,akkor felér egy versenyagárral :) Mind2re rengeteg időt és energiát,valamint pénzt kell fordítani.Gondold át ezeket és úgy dönts.Valamint érdeklődj a tenyésztőknél,sokat tudnak segíteni!

2013. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs betiltva semmilyen fajta kutya M.o.-n. Pit bullból jóval kevesebb kennel van, a piteknek nagyon nagy a mozgásigénye, mivel munkakutyák. Az amstaff kevesebb mozgással is beéri, szívesen ellustálkodik egész nap, és nem kapja szét a kertet, lakást ha egy séta kimarad véletlenül. A pit jóval keményebb nevelést igényel, mint a staff, de az amstaffot is igen erős kézzel kell fogni. Mivel terrierek nagyon makacs, és intelligens, agyafúrt kutyák, ha nem értesz hozzá simán hülyére vesz bármelyik fajta. Nekem amstaffom van, ismerek piteket, hozzájuk igazán pörgős, extra sportos gazdi kell. Amstaffnál elég ha szeretsz sétálni, és mozogni.
2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!