Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van mini yorki?...

Francc kérdése:

Szerintetek van mini yorki? És ha van ha nem miért ilyen picik? És ugyan addig élnek mint a normál méretűek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 17:29
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy 40 dkg. Nem tudom mennyi csütörtökön visszük orvoshoz. Én se a minire mentem. Ismerősünk vette a kutyám csak neki nem kellet mert a gyereket harapdálta és mi megvettük tőle de én inkább normál méretűt kértem volna.. Nem fogom félteni mert mindig ott leszek vele.Csak azt nem tudom hogy hogy fogom meg akadályozni hogy az ágyról ugráljon francia ágyam van és mindig felmászik ha már nincs kedve rajta lenni le urgik mit csináljak? és milyen ételt adjak neki? légyszi írd le.
2013. márc. 19. 20:03
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canin yorki táp az nagyon jó!! Nyugodtan adhatod neki! Csak annyit mondtam, hogy a doki majd lehet felír plusz vitamint, vagy erősítőt, majd ő megítéli hogy kell-e.


Amúgy, kezdd el korán tanítgatni!:) Attól, hogy kicsi, még nagyon értelmes kutya! Lassan megvan az oltási program, ugye? Na, ha megvan, akkor vidd sokat idegen kutyák közé, játssz vele, állíts fel szabályokat és tartasd be(pl. most az ágyra ugrálás tiltása) és akkor nyugodt, jól nevelt, barátságos lesz:)

2013. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam mit írtál utoljára: na itt az idő az első szabályra!! Ez az ő érdeke is, hogy letiltsd az ágyról! Ha meglátod fent, rászólsz "Nem szabad!!!!", és leveszed az ágyról, és fél óráig ne foglalkozz vele, hiába jön oda, ne simogasd. Ebből majd megérti, ha felmegy az ágyra, az egy dolog hogy leszidják, de figyelmen kívül is hagyják egy ideig. Elmegy a kedve nagyon hamar az ágytól:))
2013. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Hát őszintén nem alszik máshol csak az ágyon. Az Úgy nem jó hogyha csak az ugrálást tiltom meg?? Nagyon sokat játszok vele!!Fogom vinni más kutyákhoz:))Persze az oltásokat csütörtökön kapja meg. És még milyen ételt adhatok neki?? És a szeme alatt a szőr össze van ragadva azzal mit tudok csinálni? és utálja a fésűt is.
2013. márc. 19. 20:15
 25/34 anonim ***** válasza:

Ha az ágyon alszik, és csak az ugrálást tiltod, akkor amikor nem vagy otthon, az ágyon fog ülni végig?:D Jobb letiltani az ágyról, és csak akkor mehet föl, ha te veszed föl és rakod magad mellé. De ahogy érzed, ha le tudod tiltani az ugrálásról akkor az is jó, bár szerintem nehezebb dolgod lesz.

Az én kutyám a tápon kívül gyümölcsöket is eszik, (alma, narancs, néha-néha egy kis banán) zöldséget is adnék de a répát kirókázza:D Sajtot is szereti, yoghurtot meg kefirt is adok neki néha.

Amit ne adj neki, az a hüvelyes zöldségek (bab, borsó, stb), krumplit se, fűszeres dolgokat se, meg semmit amiben kakaó van!

A szeménél azért van a szőr összeragadva, mert könnyezik. Barnás az az elszineződés? Mert akkor a port könnyezi ki, ami belemegy a szemébe. Törölgesd le neki minden nap óvatosan, vagy bemehetsz a gyógyszertárba, ott árulnak valami folyadékot ami jó erre, csak most nem jut eszembe a neve.

A fésülgetésre meg muszáj rászoktatni, rakd fel egy asztalra és ott fésüld, mert ott jobban egyhelyben marad:) A végén adj neki jutalomfalatkákat, vagy párizsit. Egy idő után megszokja, a szemtisztítást is, pláne ha utána finomat kap.

2013. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Az ágyról nem szokott leugrani csak pl: együtt vagyunk az ágyon én kimegyek a szobából jönne utánam és leugrik.Én májkrémet szoktam neki adni, hát egészen pontosan nem tudom mi van a szemével a szeme alatt össze van ragadva valami kaki xd.De nem engedi hogy megtöröljem és a fésűtől nagyon nagyon fél.Nem tudom miért.
2013. márc. 19. 20:48
 27/34 anonim ***** válasza:
47%

40 dkg elég kevés 3-4 hetes korukban szoktak kb 40 dkg lenni


Royal nem valami jó csak nagyon sztárolják, tele van kukoricával és ízfokozóval. Mondjuk nekem allergiás a kutyám és amikor royalt evett akkor jött ki nála. ( biztos kijött volna mástól is de attól nagyon )

2013. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem az vagy akivel írtam.De azért utánna nézhettél volna amit írok:) Nem tudom pontosan mennyi szerintem van 1 kg csütörtökön visszük állatorvoshoz. Ő majd megmondja. Egyáltalán nem rossz a royal Főleg arra jó hogy a kutyus fejlődjön:)(SZERINTEM)
2013. márc. 19. 21:00
 29/34 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy kölyöktápnak pláne az a legjobb. Hallottam olyat is hogy annyira táplált, hogy még 5-10 centivel nagyobbra is nőtt tőle a kölyök mint kellene:D Mert sok benne a porcerősítő. Mondjuk az se jó ha nagyon megnyúlik a kutya, úgyhogy ameddig junior táp kell, addig jó a Royal, aztán maximum valami másra váltasz, pl. Brit kistestű felnőtt tápja.
2013. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Akkor most mit adjak neki 3 hónapos akkor adhatok neki royalt??
2013. márc. 19. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!