Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg a gyermeked bágyadt...

Ha beteg a gyermeked bágyadt vagy ugyan úgy rohangál mint normál esetben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónapos fiam ugyanúgy rohangál, hisztizik mint egészségesen.
2012. nov. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha láza van, elfekszik, hozzám bújik, ha lement neki, már szalad is játszani.
2012. nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkét verzió előfordult már, de inkább rohangálnak. Kedvükön nem nagyon látszik általában, még a láz se. A fiúknál főleg, a lányom előbb elbággyad.

Megfázott múltkor az egyik fiam, 2 éves, asztahajlama van, és fulladt. Elvittem dokihoz, még a váróban voltunk, a doki kinézett és mondta hogy fullad a gyerek. MOndtam tudom, ennek ellenére egész úton verselt, be nem állt a szája. Azt mondta a doktornő, ha egy felnőtt így fulladna, már a halálán lenne. Bent is fogtak minket egy éjszakára, alig bírtam az ágyban tartani, befogni a száját meg esélytelen volt.

A tüdőröntgennél mondta az ápolóknak hogy "Macó cávó vadok!" Dőltek tőle.


A tiéd is ilyen?

2012. nov. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha bágyadt, akkor már nagy baj van.

Amikor beteg a fiam, a dokinőnek mindig az az első kérdése: étvágya, kedve jó? Mert ha igen, akkor lehet, hogy lázas, vagy torokgyulladása van, de nincs akkora vész.

Most hétfőn pl. borzalmas állapotban hoztam haza a bölcsiből, ernyedt volt, sápadt és mindenért elsírta magát.

Aztán hányt egy hatalmasat, és egyből jobban lett, elkezdett játszani, beszélgetni.

Szóval én akkor szoktam elkezdeni aggódni, ha elhagyja magát, addig nem.

2012. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lázas akkor bágyadt, de ha nem akkor rohangál :)
2012. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamról (2,5éves) senki nem mondaná meg hogy beteg,amikor beteg.Ugyanúgy rohangál,2mp-re nem bir megülni,nem lehet birni vele se igy,se úgy...az orrát alig birom kporszivózni,mert arra a pár mp-re se hajlandó megállni...hiába van 40 fokos láza,hány,megy a hasa,ugyanúgy rohangál,én még ilyet nem láttam,de más is mondta már.
2012. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kisfiam is általában még lázasan is jön-megy.Nagyon ritkán látszik rajta, hogy beteg. Édes lehetett a kis "macó cávó"
2012. nov. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!