Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a csehszlová...

Mi a véleményetek a csehszlovák farkas kutyáról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nagyon nehéz tartani. Nem kezdőknek való és nem olyanoknak, akik németjuhászon és hasonló könnyen kezelhető fajtán edződtek. Én több, mint 13 év szánhúzókutyás tapasztalattal a hátam mögött (nem egy kutyám van) sem mernék bevállalni egy cseh farkast. Nagyon domináns, mindemellé meglehetősen önfejű is, nála kisebb állatokra vadászik, iszonyú nagy a mozgásigénye, erősen hajlamos a szökésre (2 méteres kerítésen úgy megy át, mintha ott sem lenne) de sem kennelben, sem megkötve nem lehet tartani. Nagyon gondold meg, ha a külleme miatt szeretnél ilyen kutyát, akkor inkább ne.
2013. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten legalább háromszor jön erről a fajtáról kérdés, csak kicsit vissza kellene olvasnod...

Ha ugyanaz az ember írja ki ezeket a kérdéseket akkor tök fölösleges, ha meg mindig más akkor meg azt nem értem, hogy most hirtelen mindenkinek épp ez a kutya lett álmai kutyája?

2013. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nm szeretnék ilyen kutyát mert tapasztalatlan vagyok. Csak kívánmcsiságól kérdtem mert a farkas a kedvenc állatom.
2013. márc. 19. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Álomszép, de amennyit hallottam róla, szinte semmi köze nincs azokhoz a tulajdonságokhoz amiket várok egy kutyától belsőre.
2013. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon tapasztalt kutyásoknak való. Egy ismerősöm cerbis iskolavezető neki van cseh farkaskutyája. Nagyon jól nevelt, falkában él sok kutyussal, és nagyon barátságos az emberekkel, más, idegen kutyákkal is, ki szokta hozni a suliba. De gondolom ez tényleg a megfelelő, hozzáértő nevelés miatt van.
2013. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
első elvagy te nagyon tévedve hogy a német juhász könnyen kezelhető
2013. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd kölcsönadok neked 1-2 szánhúzót, hogy legyen összehasonlítási alapod a dologról, jó?
2013. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
azt elismerem ! de akkor se a könnyen kezelhetőkhöz írj egy német juhászt ember :D te meg sztem ezzel a fajtával nem vagy tisztában, lehet hogy rex felügyelőn nőttél fel azt azt hiszed már a német juhászok már maguktól olyan okosak :D vicces forma vagy :)
2013. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
egy német juhászban genetikailag benne van egyfajta idegesség ami miatt nagy hangsúlyt kell fektetni a szocializációra ... amúgy én "idegbeteg" német juhászokat rakat szám látok míg szánhúzók egy kis kezes bárányok és többnyire hangjuk sincs szal nekem ezek a tapasztalataim. de azért okoskodjál :D
2013. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

:-))))))) "hangjuk sincs"


Na, ezen most marha jót röhögtem..... Drága, évekig jártam kutyasuliba, a törzsmaggal sokat jártunk munkakutya versenyekre, kiállításokra, tenyészszemlére. Tudom, milyenek a németjucik, nem szükséges bemutatnod őket..... Lehet, hogy jobban is, mint TE.....

2013. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!