Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Így elrontjuk a szobatisztaság...

Így elrontjuk a szobatisztaságra nevelést?

Figyelt kérdés

Kiskutyám velem alszik, 10 hetes, kb egy hete van nálunk. Az én hálószobám az emeleten van, viszont az alma lent, így kb óránként levisszük, és nagyjából a kutyapelenkára csinál (olyan 80%-ban), ha lent van. Ha viszont fent van nálam, akkor bepisil, néha többször is egy órában (ha nem kapom el időben, hogy levigyem). Ha a helyén van,bezárva, akkor jelez, hogy ki kell mennie, oda nem piszkít. Hogy itt fönn ne kelljen 20 percenként fölkapnom, ide is tettem egy kutyapelenkát, amit használ.

Kérdésem, hogy ezzel teljesen megzavarjuk? Nemsokára ki lehet vinni a saját kertbe, ez csak átmeneti megoldás. Ugyanígy a szobatisztaság miatt a szobámból is ki szeretném költöztetni, a lenti szintre.

Bocsánat, ha zavarosan fogalmaztam.



2013. márc. 19. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem védett még a kölyök, nincs meg az összes oltása. Nyilván az állatorvosuk tisztában van azzal, milyen járványok vannak a környéken, felütötte-e a fejét a parvo v más undormány.

Vikicca, ne javasolj ilyet látatlanban, nyilván nem egy jó dolog, h ez van, pelenkára kellett végeznie a dolgát, de inkább ez legyen, mint, h parvos legyen, mint pl. barátnőmék kis kutyája, aki el is pusztult.

2013. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!