Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kertben növő gomba mérgező...

A kertben növő gomba mérgező a kutyáknak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen gomba? Az, hogy épp a te kertedben nő, még nem ad semmi támpontot.
2013. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%
a kutya nem szereti a gombákat :D
2013. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs, hogy milyen fajta. Most szedtem fel, kb fél négyzetméter területen volt ez az egyetlen darab, ilyen tenyérnyi "szirmai" voltak, sötétbarna volt, és igazából valami nagyon gusztustalan, eltorzult daganatra hasonlított.
2013. márc. 21. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk is nő, néha megeszik. Én tudom, hogy nálunk gombatrágya lett hozatva anno és abból az lett beleforgatva a földbe így nő de szokott nőni pöfeteg gomba is. Még bajuk nem volt tőle de én általában ahogy észreveszem kiszedem a szomszédom meg megeszik :-) én nem merem megfőzni :-))
2013. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kutya az öszöneire hallgat és így tudja,melyik az ehető és melyik mérgező.Bár nem láttam sok kutyát,aki odalett volna a gombáért:)
2013. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy valamilyen tinóru. Nálunk is van, de nem eszi meg a kutya, pedig a mi kutyánk mindent megeszik.
2013. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 Igen, ez az!

Köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!