Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kerüljem el a bajt?

Hogy kerüljem el a bajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igazából nem is tudom, hogy jó helyre írom-e ki a kérdést, de szerintem itt is tudnak segíteni.

Szóval, van egy olyan problémám, hogy súlyosan allergiás vagyok a darázscsípésre, és emiatt a nyáron mentőt is kellett hívni.

A szituáció az volt, hogy a kutyámmal gyakoroltam, és a zsebemben volt a karikázott virsli, és amikor nem figyeltem bemászott a zsebembe egy darázs, és ahogy benyúltam meg is csípett. Innen gondolhatjátok a továbbiakat, de mivel szerencsére idejében kaptam injekciót, ezért "csak" két napig 40 fokos lázzal feküdtem...


A kérdésem arra irányul, hogy tudnátok adni olyan tippet, hogy miben tartsam a jutalomfalatot, amibe a darázs nem tud bemászni?

Illetve, olyan jutalomfalatot tudtok ajánlani, amit a kutya szeretne, de a darazsak nem gyűlnek rá úgy, mint mondjuk a virslire, felvágottakra, meg stb.


Nekem ez nagyon fontos, mert nem akarok, és nem is fogok a kutyámmal kevesebbet foglalkozni, de így meg kb az életemmel játszok, mert elég 5 msp-ig nem figyelni.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.


2013. márc. 21. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

tegnap 12:24

TUTI nincs,amikor tombol a nyár . Csak "kevésbé " van :))

2013. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!