Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek uszkárok?

Ezek uszkárok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból..az uszinak nem hosszúkásabb az arca? :D

2013. márc. 23. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
kép?
2013. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj de buta vagyok, egy pillanat
2013. márc. 23. 16:30
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. márc. 23. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, h mi? Szaporítós sz@r...
2013. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem tervezed megvételét,ezek szaporítós kutyák.

Amúgy uszkárnak néznek ki,de törzskönyv nélkül ki tudja mi lesz belőlük? Lehet havanese is bennük,bármi,keverékért meg pénzt kiadni nevetséges.

Uszkár nem drága amúgy hál isten nem divat fajta,80 ezer ft körül már hobby célra lehet kapni.

2013. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Közük sincs az igazi uszkárokhoz! Lehet, hogy az egyik felmenőjük esetleg uszkár volt, de ezek a kölykök tipikus, agyon szaporított keverék kutyák. Ha ezt is tervezted, eszedbe se jusson innen venni kölyköt! A felelős kutyatartás a vásárlásnál kezdődik, márpedig az az igazság, hogy aki szaporítót támogat, már nem tartozik a felelős, tudatos állattartók közé.
2013. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehetnek azok is, de csak úgy érdekesség képen, kb. 5-6 éve beszélgettem "jóindulatú uszkár tenyésztővel" és ő mondta, hogy ő azt csinálta régebben, hogy pulival fedeztetett, kicsinek nem látszik rajta, vitték mint a cukrot (hogy mi értelme volt átverni az embereket ne kérdezzétek, nem értem).
2013. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért hozzántenném, hogy kölyökkorban minden kutya feje nyomottabb, és kozmetikázva sincsen, ahogy a felnőtt kutyáknál szokott. Nem mondom, hogy ezek igazi uszkárok, de érthető hogy a kiskutyák nem úgy néznek ki mint egy megszokott felnőtt uszkár.
2013. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ezek felelőtlen kijelentések, képről igy elég nehéz megmondani, hogy biztos, hogy nem uszkár. Mert nekem uszkárnak tűnik. Mi uszkár tenyésztők vagyunk 20 éve és nálunk mindegyik kicsi így nézett ki. Nekem egyedül az a fehér volt furcsa, de lehet hogy valamelyik szülő nem ezüst ill. fekete volt hanem fehér.
2013. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak érdekelt, nem veszem meg!
2013. márc. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!