Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ilyen okos lenne?

Mátyás97 kérdése:

A kutyám ilyen okos lenne?

Figyelt kérdés
Néztem egy kutyás filmet, és Ő is velem nézte:D Hallotta a kutya ugatást, és visszaugatott. Ha valami icces történt egy kutyával, ő is nevetett. Ilyen okos lenne?

2013. márc. 23. 20:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most ne arra gondoljatok hogy úgy mint egy ember...hanem úgy veszi a levegőt!
2013. márc. 23. 20:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik a válasz, az nem az én hibám, ha belemélyedsz az etológiába, majd rájössz, hogy bizony az illózió megkülönböztetésének hiánya a valóditól nem az intelligencia jele. Az pedig, hogy milyen vizsgája van lényegten, mert az egyszerű tanulási folyamatok (feltételes reflex, habituáció, kondícionálás) eredménye.

Vagy arról szólt a kérdés, hogy dícsérjük a kutyát? Mert akkor persze, neked van a legszebb, legokosabb kutyád a világon, bárcsak nekem is ilyen lenne!

2013. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért teszed fel a kérdést, ha csak azt a választ fogadod el, ami megegyezik a tieddel? Miért kérdezed, hogy okos-e a kutyád, ha tudod, hogy ilyen magasan képzett?

Egyébként a kutyák képtelenek nevetésre. Az ember akkor nevet, ha boldog, vagy ha valamit viccesnek talál. Ha a kutya boldog, azt másképp fejezi ki. Viccesnek pedig semmit sem talál, mert nem tudja mi az, és hogy egy adott dolog mitől vicces.

Ha az én kutyám így venné a levegőt, sokkal inkább valamiféle betegségre gyanakodnék.

Egyébként nagyon minimálisan szokott reagálni a kutyám a TV-re. Esetleg jobban figyel olyankor,ha kutya van benne, vagy 20 esetből egyszer odaugat a tv-re.

2013. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!